bugün

iyidir, merhametlidir espirilidir, sıcakkanlıdır ama ilişki deyince çok iyi düşünmeniz lazım mükemmel bir insan olsada ilişkide bir ruh hastasına dönüşme ihtimali çok yüksek.
https://m.uludagsozluk.com/e/18717217/
Duygusalmışız. 30 küsür senedir bi göremedik şu duygusal tarafımızı ne hikmetse.
Evlenmelik burç erkeği diyorlar efenim bu burcun erkeklerine. Evcimenlermiş, varsa yoksa evleriymiş, Yemek yaparlarmış* falan filan.

Hepsi ölü taklidi yapıyor sanırım. Bi denk gelemedik kendileriyle. Tüh.
Haydi kizlar ovun beni. Destek istiyorum!!!! Destekleyin beni !!!! Suleymaaaaaan!!!

Saka bir yana, bizi rahat birakin arkadaslar. Soylentilere inanmayin. Oyle duygusal biri degilim.
aşağalıyıp sövebilirsiniz ama damarımıza basmayın sonuçlarına katlanamazsınız benden söylemesi intikam almayı severiz biraz.
balıklarla son derece iyi anlaşan burçtur aslında burç değil bir yaşam tarzıdır bazıları yengeçler piçtir felan demiş aldırış etmeyiniz efendim çünkü piçlik büyüdükçe gelişir doğduğunda hiçbir insan piç değildir
bakınız apo doğduğunda piç değildi şimdi en büyük horrozbu çocuğudur.
Ne igrenc bir zamanda dogmusum da boyle kotu bir damga yemisim. Ne alip veremediginiz var bizimle anlamis degilim. Inanmiyorum bile burc sacmaligina.

Duz, mekanik saat gibi erkek.
Uzak durun bacılar. Çekilmez kahrı.
insanları gruplaştıran hiç bir şeye inanmıyorum.
dünyada resmi olmayan rakamlara göre 236 ülke vardır.
Bu ülkelerde temmuz ayında dünyaya gelen her erkek nasıl aynı özelliklere sahip olabilir?
Yahu Bi s.ktirin gidin efendim demezler mi adama? Ben söyleyim de..
Bunlara yeni sürüm geldi sanırım.

Çok tatlı bir yengeçle tanıştım, tüm yengeçlere olan önyargım toz duman oldu. Eski yengeçler kıskanç duygusal heriflerin tekiydiler. Fakat bu Eğlenceli, seksi ve yakışıklı allaam.

Yazdım sizi kenara.
Yengeç burcu erkeği de kadını da ingilizce zodyakta 'cancer' diye ifade edilir. Başka da bir şey demiyorum.

Not: alıntı gibi ama tam da değil.
Duygusal diyorlar. Yani kendimi ne kadar tanıyorum bilmiyorum ama yengeç evet şu olabilir.

+
Espri anlayışım iyidir arkadaşlarımlayken falan baya eğlenceli olurum

Sevgili konusu ilk başlarda iyi olsa bile sonraları sıkılıyorum yani ayran gönüllü olabilirim.

Takıntı evet bak bu da doğru aşırı takıntılıyum evet

Evcimenlik bu doğru yemek yapmaya bayılırım evde olmaktan müthiş keyif alıyorum bir şey olunca falan eve gidesim gelir sanki bana albatros.

Sado mazo işi doğru bak bu da evet

Başka ne denmiş umursamaz iyi bir arkadaş belki iyi bir baba ama zannedersem iyi bir eş değildir.

Duygusal mı kimi için öyle ama ben bu konuda ruhsuzum zerre acımam

Keskin sınırları da vardır bence

Paranoya da var bizde biraz

Yengeç kadını daha beter

Sevgilim yengeçti mınakoyim niye kavga ettiğimi unuturdum kavga ederken o kadar uzatırdı ki sonunda kahkaha atıyorum diye günlerce konuşmazdı sonunda siktir ettim hayatımdan

Kadınından uzak durun

Erkeği eğer yarak kürek mesele için sorun çıkaran bi yengeç ise ondan da uzak durun.

Bizden bi sik olmaz yaa.

Hani iyi vakit geçirirsin gerçekten kaliteli vakit geçirirsin değerli hissedersin değer veririz çünkü de

Ya sıkılmasak her şey yolunda olacak ama sıkılıyoruz.
Hiç mi iyi tarafım yok vicdansız yazarlar!
(bkz: cem yılmaz)
(bkz: erkekleri birde benden dinleyin)
yengeç burcunun ismi değişmeli ve meriç burcu olmalıdır.
mensubu olduğum grup.
Erkeğin de trip atanı ne bileyim...*
Berbere dayarlar.
şu başlığa uzunca yazıp bu burcun erkeğini öven yazar kardeş, geri zekalısın. hem de olabildiğince ağır salaksın. muhtemelen yengeç burcu erkeğisin ve bil ki dünyaya ziyansın amk.

bu burç erkeği hakkındaki hiç bir güzellemeye inanmayın. görebileceğiniz en salak insan tipidir. düz moronun tekidir. bir erkek olarak arkadaşlık yaptıklarımdan biliyorum hem de kız arkadaşların sevgililerinden. emin olun hepsi aynı tip.
Olumsuz özelliklerini yazayım ben:
-doyumsuz
-çapkın, flörtöz
-maymun iştahlı
-dönemsel kabuğa çekilme, mod düşüklüğü
-tutumsuz. Parayı har vurup harman savuran
-mükemmelliyetçi(bence olumsuz)
-duygularını yoğun yaşayan bir erkek. Ama güvenmez kolay kolay safı oynar.
-kolay manipüle edilir. Olumsuz yorumlara tahammülü yoktur.
-aşırı gururlu yapı
Her şeye rağmen artıları daha fazladır yazmaya gerek yok. Bu entry de dahil burdaki tüm yazılar genellemeye dahildir.
Yakışıklısından bulsam bi tane aşık olurdum.

Gönül işte, akrep birine de konabilir.
Boş küme, boş insan kadini da erkegide ibretlik.
Kendimden biliyorum, Aptal insanı sevmezler, Haksızlığa gelemezler,, Bıraksan yıllarca evde yaşayabilirler, Biraz duygusal oldukları doğrudur. Birde fazlasıyla konfora düşkün olurlar.
Amaaannnn takıntılının teki . Bak Manyak olursunuz
Sıvının her türlüsüne düşkündür; suya girmeye, içkiye.