bugün

bir kadına güzel diyorsa o kadın kesin güzeldir.
dünyadaki en karizmatik ve alfa erkeklerin dahil olduğu burçtur.

nikola tesla
elon musk
LiONEL MESSi
julian assange
alan turing
Tom Cruise
nelson mandela
george orwel
ben.
en iyi, en karizmatik, en seksi, en yakışıklı, en romantik,
en cömert, en hayırsever olmalarının yanında
ayrıca en mütevazı olan erkek grubudur.

ben, bizzat kendimden biliyorum.
bu yazıyı okuyan sevgili kadınlar..
Hiçbir burca inanmıyorsanız bile yengeç erkeğinden kaçınsdjdj.
Manipülasyonlarına gelmeyin aman dikkat..

Yükselen, ay falan etkileri önemli tabi. Her yengeç aynıdır demiyorum fakat biraz temkinli yaklaşın bence.. *
delikanlı adamdır, sözünün eridir, kimseyi satmaz, kimseye boyun eğmez, kendi kendine yetebilir vsvs... daha çok da şimdi kendimi övmek gibi olmasın.
taşaklarını ayırarak yürür.
Sadece anasını sever, sadece anası sever.
Fazla duygusal, fazla kıskanç , egolu bişey
anası bacısı değilseniz kahrınızı çekmez, uzak durun ama tehlikeli değil.
En masum adam gibi adam olduklarını duydum.
Bak burçlara inanmayan kadın bile kaçar bunlardan. Hiç anlaşamıyorum asla ya. Manipülasyon eşittir yengeç erkeği. Duygu sömürüsü eşittir yengeç erkeği. Allahım sen koru..
sevdiğiniz için nefret edebileceğiniz tek erkek tipidir.
benimdir,valla son 5 senede bende duygusallık felan kalmadı.
görsel
Yengeç erkeği ile anlaşamayan bana arkadaşımdan gelen mükemmel bir mesajskfkf.
Aşırı romantik değiller.

Çok alınganlar. 23 yaşından sonra kahır kapris çekilmez be. Abim kardeşim olsunlar.
Aşırı romantikliğiyle yıpratır. Bir de çok takıntılı oluyorlar her şeyde bu niye böyle şu niye böyle olmadı. Kes lan erkek ol biraz dedim arkadaşa. Sustu.
görsel

Yengeç burcunun öylesi böylesi mi var ya. Bana yakıştırdığı çocuk yengeçmiş.. Olmaz olamazz.
Manipüle edici, yalancı, sinsi, düzenbaz, hain, bir dediği bir dediğini tutmuyor. (Bunlar tabiki yengeç erkekleri için geçerli). iyi bir arkadaş olabilirler ama ASLA bir eş adayı olamazlar nett
kerhaneye girerken yan yan yürürler bunlar. çıkarken düzelirler.
Yengeç mi senden yılanlık seziyorum ama neyse.
sevecen, merhametli, hassas, biraz kibirli, eleştiriye kapalı ve kolay gücenip darılan insanlardır.
Anlaşması zor erkektir. trip atma, laf sokma, çabucak alınma, her şeye gücenme gibi huyları vardır.

Ama iyi bir ebeveyn olurlar kendileri. Çocuğumun iyi bir babası olsun derseniz yengeç burcu erkeği iyi bir seçenektir.
--spoiler--
duygusal olabilirler fakat ketum davrandıkları için bunu belli etmezler. çok bilmiş tavırları, kendilerine aşırı güvenmeleri, inatçılıkları, çok esprili olmaları, birden sinirlenmeleri, bir türlü ciddi olmayı başaramamaları ve annelerine düşkünlükleriyle bilinirler.* el sanatlarında becerileri takdir edilesidir. eğer yay burcu kadınıysanız fersah fersah kaçın derim ben. iki inatçı insan bir ilişkiye fazla geliyor. soğuk savaş başlıyor.
--spoiler--
eniştem de bu burçtan ve aynı böyle birisi.
Eski sevgilimin koç şu anki sevgilimin yengeç burcu olması ilişkiler konusundaki kararlılığımı (!) gayet net gösteriyor sanırırım..

Koçlar otoriter ve sertken yengeçler çok duygusal, allahım help..
Fluoksetinin hastasıdır.