cd ye kopyalamadiginiz surece bir ise yaramayan eylem. hirsizlar laptopi alip icindekileri geri vermiyorlar sonucta.
(bkz: gün gelir devran döner horoz domalır tavuk gömer)

bu yönetim verken her şeyi düşünmek lazım.
başka sözlüklerde varken burada niye yok, entry sildiğiniz kadar zamanı ayırsanız yaparsınız da üstelik moderatör tayfası demek istiyorum öncelikle..ama yok yapıcı olmak mı? silmek daha eğlenceli haklısınız.
veri tabanının bir yedeği alındıktan sonra bir stored procedure ve içinde en fazla iki değişkeni bulunan bir sql ile yazarların hizmetine sunulabilecek durum. şiddetle destekliyoruz, sonuna kadar arkasındayız.*
''sözlük olur da bir gün kapanırsa tüm emeğim boşa gitmesin'' diyerekten yapılması düşünülen; fakat ne zall ın ne de başka bir sözlük sahibinin buna bir sistem geliştirmemesi dolayısıyla nasıl yapılacağı bilinmeyen eylem.

gelen yorumlar üzerine edit: sanırım diğer sözlükler mümkünatı olan bir durum.
programci arkadaşların yardım etmesi gereken olay. backup tool yapılsın.
uludag sözlük'te uçurulunca entryler silinmediği için gereksizdir.
zall ve yanındakilerin bir an önce dü$ünmeleri gereken durum.
hacklenme olayından sonra yapılması gerektiği anlaşılan yedeklemedir. büyük kayıpları olan yazarlar vardır.
netsozlukte bulunan, uludag sozlukte de bulunsa dünkü olaydaki* gibi entry kayıplarını en aza indirgeyecek sistemdir.
sözlükpad sayesinde daha bir kolay olan eylem.Özellikle internet zayıfsa veya sözlüğün imla kurallarına takılması gibi durumlarında güzel bir çözümdür.
Masa üstüne bir metin belgesi oluşturularak, entry'i onaylamadan önce kısa bir kopyala yapıştır süreci sonunda elde edilebilecek durumdur. Gereksiz gibidir, fanatikliktir ama deprem çantası gibidir.