bugün

her şeyden tramvatize oluyorum şu ara. milletin derdi beni üzüyor. instagramda bile gezemez oldum üzücü bi şey görcem diyr.
iyi diyelim iyi olsun sözlük.
QWERTYUIOPĞÜ ASDFGHJKLŞi ZXCVBNMÖÇ.
Sıkıldım biraz.

görsel
Kahve bile tat vermıyor.
Uçun kuşlar uçun.
görsel
görsel
(bkz: iyi diyelim iyi olsun), iyi sayılır. kendimi kötü hissetmiyorum. iç sıkıntım falan yok şu anda. kendimi özgür ve ümitli hissediyorum.
işler çok yoğun olduğu, tamamlamam gereken bir sürü işim olduğu için onun verdiği ne b.k yiyecem lan ben hissi ve beraberinde gelen ataletsizlik, hiçbir şey yapamama, işe başlayamama hali.

muhtemelen yumurta iyice g.te gelince stresin verdiği g.t korkusu ile çatır çatır bir günde bitiricem hepsini.
Sikicem kabilenizi haaa!!!

Modundayım.
Bir malatyalı olarak, adana ve maraş ağzına çok aşinayım. Ama " mısmıl" ı ilk kez duydum. Malamat olmaya falan alışığım ben *
görsel
Hepsi aynı şeydi. Hepsi bir rüyaydı. Kilitli bir odada sakladığınız rüya. insan olduğuna dair bir rüya.
görsel
görsel
normaldir.
mısmıl kıbrısta da kullanılıyor.
kaliteli gibi yani genelde mallar için kullanıyorlar kaliteli sağlam but sugar mal yani.
mal derken de satın alınan eşya anlamında.
görsel
mısmıl !.. ( adana dili ve edebiyatı )
görsel
görsel
Psikolojisi düzgün birinin burada yazar olacağına inanmıyorum. Bu kadar rahatsız insanı en son Bakırköy'de görmüştüm..
düzenli olarak sinir krizi geçiririm.

teşekkürler.

beyin mr bt eeg hep çekildim sebebi bulunamadı. ben de böyle bir insanım demek ki. doğuştan genetik.
Şu sıralar hiç iyi değil.
görsel
Excornist nickli yazar gibi.