bugün

görsel
(bkz: halimiz enverden beter keyfimiz atatürkte yok)
param olsa duzelecek ama olmayacagi icin hep bozuk kalacak. entrylerimden anlayabilirsiniz durumumu.
Biraz depresif biraz olumlu, biraz üzgün biraz mutlu, biraz çaresiz biraz özgür. Bütün bunların karışımı enteresan bir psikolojik durumdayım.
hep bir şeyler eksik hayatımda. yine de iyiyim.
Psikoza girmesem iyiyim aslında.
ne çok mükemmel, ne çok kötü, aslında ne de orta bilmiyorum. ama şöyle bir şey var mesela. insan, mutlu olunca psikolojisi iyi olur diyelim. psikolojisini iyi hissedince insan; ne kendi kendine , ne de başka birine benim psikolojim çok iyi lan vallahi oh ne güzel diye deklare edesi gelmiyor ve gelmeyecek gibi düşünüyorum. yani psikolojisi iyiyse birinin mecazi anlamda para etmiyor gibi. iyiyse iyi işte bulandırma gibisinden. ama şu da var. birinin psikolojisi kötü olduğunda onu teselli ettikten sonra , kendi kendine kalıp düşündüğünde benden daha beterleri varmış diye , o psikolojisinin biraz iyiye doğru hissettiğini idrak edebilir belki.
çok mutlyum önümüzde ki ay hacı olacam

artık bana hacı baron diyeceksiniz.

görsel

görsel

görsel

görsel
Bugünlük bozuk.

Ufak tefek saçmalıklar oldu da bugün.

Edit: neyseki yarın her şey çok güzel olacak.
Her şey çok güzel olacak.

Her şey çok güzel olacak.
Şu batan şey mi oluyor o?
psikoloji mayonez mi ki, ayarını tutturamayınca hemen bozulsun. her can sıkıntısı ve moral bozukluğu psikolojiyle ilgili değildir.

zaten psikolojiniz cidden ve gerçekten bozulursa öyle bir habibiniz şaşar ki aklınız durur.
3 gündür eve kapandım. Lan olm benim işimin başında olmam lazım. Tv açıp Börek falan yapıyorum. Senede 2-3 kez girdiğim odaya girip bildiğin tavaf etmeye başladım. Dip bucak toz falan alıyorum. Öğle eşyaların yerini değiştiricem sanırım. Cuma da ardiyeye iner oraları düzenlerim. Şimdi ben yazlığa kaçar sabah akşam balığa çıkardım da hava soğuk. Grip olmak ta var. Kaç tane arkadaş aradı geleyim takılalım diyor. Lan ben kendimi izole etmeye çalışıyorum. Böyle dizi, film vs de izleyemiyorum 10. Dakikadan sonra bayıyor.

Benim enerjimi daha verimli işlerde harcamam lazım. Zok.cam virüsüne de covid’ine de.
Beterdir.
Sabah nöbete gidecekken gecenin bi yarısı uyanık olmaya sebep.
Çok kötüden hallice. Buna da şükür.
(bkz: stabil)
görsel
Yarın akşam arkadaşlarımın doğum günümü kutlayacakları sinyalini aldım. Ve ben birazdan corona'ya yakalandığımı onların da kaçıp kendilerini kurtarmalarını söyleyeceğim. Umarım öyleyse biz sana geliriz diyecek kadar beni sevmiyorlardır.
Bana asosyâl, anti-sosyâl diyen herkes eve kapandı. Ne halt edeceklerini de bilmiyorlar. Bense Çok eğleniyorum çok.
görsel
görsel
Gayet iyi. Akp'nin camileri kapatmasına gülüyorum. Bize eğlence çıktı.
bir hafta öncesine kadar bomboktu. salgın malgın derken elimde çekirdekle dünyanın batışını izliyorum.
Gayet iyi.
iki gündür evden çıkmıyordum, bu sabah arabayla çıktım;
Beşiktaş, Ortaköy, Sarıyer derken güzel bir turladım şöyle.
Ortalık pek kalabalık değildi tabi beklediğim üzere;
Lakin Ortaköy sahilinden doğru yürüyüş yapan, banklarda oturan ve galata köprüsünde balık tutan ihtiyarları görünce camı indirip küfür edesim geldi,
yalan değil.
Laftan anlamıyorlar, inşallah hasta olmazlar ne diyeyim.
(img:#1995529)
nolsun be
iyi.