bugün

5902 yazıyor. ne ara bu kadar mesaj oldu anlamak mümkün değil...
996 mesaj var hepsi de kadın yazarlardan atılmış övgü dolu cümlelerden oluşuyor. kıskanmayın lan ibneler.
kaç senedir üye ve tam zamanlı işsizim ama giden gelen 600 tane birikmiş. gerçekten tebrik ediyorum.
gelen kutusu: 4609
giden kutusu: 4187
mesaj alınan son tarih: 15.01.2022
mesaj gönderilen son tarih: 20.12.2021
şimdiye kadar silinen mesaj sayısı: 0
üyelik süresi: 16 yıl

sonuç:

burası gibi sosyal medya mecralarından bağımsız özel bir hayatım var.
yalnızlığını sosyal medyada giderme amacında bir insan değilim.
reel hayatta çok fazla arkadaşım var, sözlükten çevre yapmaya, hatta buna zaman harcayacak vaktim yok. vaktim çok değerli.
sosyal medya üzerinden flörtleşme olayına ön yargılıyım. bu denli mesajlaşan insanların çoğunun sosyal medya üzerinden tanıştığı en az bir adet flörtü olmuştur diye düşünüyorum.
hayatı özelde değil genelde yaşayan bir insanım.
sosyal medya üzerinden karşı cinslerimle tanışma isteğim olsa dahi tinder gibi bu iş için kurulmuş platformlar varken sözlükte bunu yapmam.
sözlükteki insanların cinsiyet farketmeksizin çok büyük bir bölümü çirkin insanlardan oluşuyor, buna bizzat uludağsözlük 5 yaşında zirvesine giderek bu sözlük ile alakalı olarak tescilledim.

ne kadar boş vaktiniz ve konuşacak şeyleriniz var lan sizin öyle.

sanal hayata vakit harcadığınız kadar reel hayata faydalı kimi şeyler yapsanız keşke...
37.000 gibi.
boşaltıyom ben.
ama şu an 309 a 310.
gayet eşitlikçiyim.
Üst edit: bir bu kadarı da silindi.
görsel
30 bin kadar. Yarısını da sildim sanırım.
24 bin Bi bu kadar da silmişimdir.
60 gelen 45 giden.
16825 olan sayıdır.
394.

hiç kankam yok yine de valla. bayramımı bile kutlayan bir kişi oldu sadece, yazıklar olsun.
kızların 10k dan aşağı yoktur tahminim. Malum aç -abaza-keko ve meriç tayfası uçana kaçana yazıyo.

Benim 259 tane 50-100 tanesi de kavga amk.
4161 adetmiş 15 yıllık sözlük geçmişimde.

günlük sayıya vurduğumuzda 1 bile etmiyormuş yani...

4531 de toplam entry sayım varmış. yani bu da günlük 1 entry bile girmediğim anlamına geliyor.

sonuç olarak çoğu sözlükçüye göre sanal değil reel bir hayat yaşadığım ortaya çıkıyor.

ne konuşuyorsunuz lan o kadar özel mesajlarda? hiç mi sosyal hayatınız yok?
2 buçuk yıllık 26 bin civarı.
43bin kadar...

2007'den beri hiç bir mesaji silmedim, bunca yıla az bile.
Giden mesaj gelen mesajdan daha fazla. Ne geveze bir insanım.
sildiğim bir dönem oldu, o şekilde bile şuan 9333.
gelen- 141,
giden- 149,

gelen gideni aratiyor.
(bkz: sıfır)

ben ki son gelen üç vahiye cevap vermemişim sizin gibi sözlükçülerle mi mesajlaşayım.
Sanıldığından daha az çünkü kimseye pas vermiyorum.
gelen 21468, giden 21352.

Bi 35 bin gelen-32 bin giden mesaj ise salaklığım sonucu ateşe verildi çok önce.

Hesap 6.yıla yürüyor bence normal.
13 Mesaj var.
Kimse tarafından sevilmiyorum an itibariyle 32:(
1 tanedir.