bugün

Antalyadan adapazarına yürümek..
Sene 2002..
(bkz: çim ekimi/#41239372)
kendi çabamla, hiçbir yardım almadan bağlama çalmayı ogrendim.
EN UZAĞA TÜKÜRMEK.
çekirdek ve büyük ailenin bütün telefon uydu kanal arama bilgisayar işlerinin-sorunlarının çözümünün mütemadiyen şahsıma kitlenmesi ve çoğunda başarılı olunması. tek vasfım bu aq.
Ayrıldığım her kadınla dost kalabilmek.
Üniversite zamanında mahalledeki ortaokul öğrencilerini toplayıp kendi evimde iki yıl ücretsiz ders verdim. Amacım beş altı öğrenciydi sonra bi baktım on dört oldular. Buradaki başarı çocuklara ders vermem değil, o çocuklara ders vermek için hafta sonu iki gün de sabah 10da hazırolda bulunmamdır.
çakmakla bira açabiliyorum. işin garip yanı biradan ölesiye nefret ederim amk. arkadaşlarıma bira açmaktan ciğerim soldu.
Banyonun yanmayan lambasını küçük dokunuşlarla düzeltmek. Artık mühendis olabilirim baba. *
bir akşam sofradaki dekordan tutun tüm yemekler bana aitti.

güzel top oynarım. fenasal.
9gagde 3 postum ana sayfaya çıkmıştı.
bronz 5 ten gold 5 e yükseldim daha ne yapayım.
zorladigim zaman bimdeki 4lü pizzanın tamamını gömebiliyorum.
730 gr bir bebek olarak dünyaya gelmişim, doktorlar fazla yaşamaz demiş. şuan 95 kiloyum. hayattaki en büyük başarım bu bence.

edit1: 730 gr doğulmuyormuş, beni kandırmışlar. 1,5 kilo doğmuşum. artık bir başarım bile yok.

edit2: 2,300 gram doğmuşum, kesin ve net bilgi. yayalım.
Hala bir sevgilim yok bence ödüllendirilmeli.
sorgulaya sorgulaya neredeyse ateist olmam.
aferin iyi bok yedim.
bir büyük kütüphanemin olması,iyi şiir okuyabilmem,balığa düzenli çıkabilmemdir.
boynumu ve diz kapağımı kıtlatabilmem.
ilkokul birinciliğidir.hiçbir işe yaramaz.
Anneme doğum günü süprizi yapıp, onu mutlu ettim. Dahası varmıdır.
Wireles and mobile communication systems dersinin finalinden 47 alarak notu c- getirip bütte 48 alarak notu c ye yükseltmek.
Meksikaya kick boks turnuvasına gittim, gördüm, yendim, parayı aldım geldim.
icli kofte , cig kofte ve mangal yapmada ustume tanimam .
kendi çapımda hiç başarımın olmaması.
sbs de 440 puan almak.

2.3 kilo doğmama rağmen yaşamam.

bir amcığa sap olabilmek.
güncel Önemli Başlıklar