bugün

Yazarları hayatta mutlu eden, insanlık için küçük yazar için büyük olan başarılardır.
sesimi gırtlaktan hıaağ latarak şakira sesi çıkarabiliyom.
hayatımı kendi ellerimle siktim. bundan büyük başarısı olan ?
Bir günde 15.000 lira kazanmışlığım var.

Not: orospu değilim..
Şu yaşıma kadar yaşamam.
Yasiyorum.
borsada iyi paralar kazanmıştım.
sonra hepsini fazlasıyla kaybettim.
herşeye sıfırdan başlayabilme başarım var.
bacaklarını pergel gibi açmadan toplum içinde oturmak.
1 milyon sperm arasından birinci gelmek.
400 küsur kişilik salonda solo türk sanat müziği şarkı söylemek
yukarda arkadaşın da bahsettiği gibi milyonlarca sperm arasından birinci gelmek..(hoş bu da başarıdan sayılmıyor. Ikizim amk)
ilk öğretimde okul birincisi olmak.
Itü kimya mühendisliğini kazanıp beğenmeyip sevemeyip ikinci senede bırakıp kültür ünide tam burslu elektronik mühendisliği kazanmak.
son 6 yıllık öğrenim hayatımın ilk 100ünü almak.
3 kavanoz kapağı.
- lisede okul turnuvasında penaltıyı gole çevirerek takımımı finale çıkarmıştım. (finalde yenildik ama neyse)
- sınıf birincisi olduğum için diğer sınıf birincileriyle çanakkale gezisine gönderilmiştim (çok değişik bir duyguydu seçilmişlerin arasındasın sonuçta )
- ortaokulda yaptığım resimleri koridordaki panolara asardı resim öğretmenim. (vay be ne günlerdi)
- lisede 3.sınıfa kadar sayısal okuyup eşit ağırlığa geçen sonra üniversite tercihlerinde sözel bölüme giden tek kişiydim.( bu başarı mı yoksa dibe doğru düşüş mü ? henüz anlamadım)
- ilkokulda yılın saygılı öğrencisi seçilmiştim. ( velilerin önünde timurlenk i anlatan bir kitap hediye etmişti hocam. her sayfada arkadaşlarımın imzaları ve adları vardı. aldığım en güzel hediyeydi)
- sürüyle takdir, onur belgesi, 2 adet üstün başarı belgesi, 4 adet teşekkür belgesi aldım. ( bir anı olarak duruyorlar pek bi halta yaramadılar)
ulan egom tavan yapacak, şimdillik bu kadar başarı yeter.
Sokakta arabayla yarışmak her seferinde kazanmak. On numara makas atmak. *
Tıp fakultesini 6 senede bitirmek ve tustan 65 almak. (tıbbı 8-9 senede bitirenler vardı bizde ahaha)
tatlı bi kızcağızın kampüsün ortasında rezil olmamasını sağladım. samsun'un yaz yağmurları meşhurdur. öncesinde bir de rüzgar gelir en fecisinden. kız da eteğinin kalkmaması için dizlerini tutarken falan tam direğe çarparken kendime doğru çektim (amına götüne elledin mi? diye sorarsanız, sormanız hata) kız teşekkürünü ne ile sundu diye sorarsanız o da hata olur.
çok güzel meyve doğrarım.
Ygsde normalde aldığım puanın 60 puan fazlasını almak.
ingilizcemin iyi olması türkiye genelinde ilk 100e girmem.
Hala sigarayla babama yakalanmamam.
30 yaşına gelince otel odasında intihar edeceğim.
-3 tekerlekli bisiklet ile saatte 90 km hiza ulasip, duvara carpip komaya girmek,
-ilkokul 4.sinifta il genelinde yapilan seviye tespit sinavinda sinif ve okul sonuncusu olmak, il genelinde sondan 4. olmak,
-ortaokul 1. sinifta kalede kaleye gol atarak sinif kavgasina sebep olmak,
-bir gunde 500 ustunde simit satmak,
-yemek ve tuvalet molalari ile 16 saat aralikisiz fifa 99 oynamak,
-geleneksel futbol turnuvalarinda 1 fakulte ve bolum sampiyonlugu,
-calistigim firmada iki kez proje en iyi muhendisi odulu.
ormana gidip kendime kışlık odun yapabiliyorum. tabi kuru ağaçlar ile.
bu ne lan.
sevmek, sevdiğim en güzel huyum. en büyük başarım.
Her araba kullandığımda bir yere çarpmak, bundan sonra yürüyerek gidicem.
kendi çapında yazılar yazmak : http://mbsadam.tumblr.com/
lisede bi teşekkür bile alamazken üniveritede yüksek onur belgeleri almak.