Tabir i caizse sahada basmadık yer bırakmam.
HAVALI OLSUN GOALKEEPER.
defansif ortasaha. meali: aga pek yetenek yok koşarım adam bozarım fizik iyi bi de iyi şut çekerim. ama 2 metreye pas atamam.
defans amk başka bir şey olmuyor.
(bkz: her yerde çalışırım) (bkz: ibrahim toraman) sahada basmadık yer bırakmam (bkz: veli kavlak)
(bkz: ofansif defans)
(bkz: sağ bek)
Sol açık ve sağ açık. Yeri gelirse bek, çizgiye gömülürüm.
forvet.
box to box.
ilkokul 1'den beri hep yedek olmuşumdur. 40 yılda bir defans olurdum. evet o maçlarda istenmeyen ezik çocuk benim. futbolu sevmememdeki başlıca sebep bu herhalde.

edit: başlıkta halısaha denmiş ama onu şey etmemiştim.
f.m tabiriyle amfl oluyor kendisi.
Defansif ortasaha - meali iyi şut çekemem iyi adam durdururum çok da dehşet asist yaparım.
ofansif orta saha. eğer durum kritikse defansı kalabalıklaştırıyorum.
sol açık ama "allah'ını seven defansa gelsin" dediklerinde stoper olarak mevkileniyorum.
orta saha çizgisi üzerinde sağ kanat. sağ açık olurum sağ bek olurum.
defansta maldini, orta sahada pirlo, forvette guiza. her yerde oynarim.
(bkz: forvete dönük defans)
ponpon kız.
Kaleciyimdir.
defansif, ofansif orta saha ve forvet. yani türkçe meali gerektiğinde bir felipe melo gerektiğinde bir wesley sneijder yeri gelir burak yılmaz olma kapasitesi had safhada olan bir insanım.
top toplayıcı.
bize bütün halı saha mevkii kılınmıştır. el kadar saha zaten kaç ayrı mevki olabilir ki. (bkz: serdar ortaç)
kale arkası.
stoper ve sağ bek oynarım. zeki, hızlı, çevik ve ahlaklıyım. 188 cm boyumla her topa kafa vururum. güçlü ve atletik fiziğimle omuz mücadelerinde rakiplerimi yıkıp geçerim. taliplerimi bekliyorum.
santrafor.