bugün

“Babamın öldüğü gün sahneye çıkıp insanları güldürdüm” tarzı açıklama yapanlar. Baban ölmüş var mı ötesi be ne işin var sahnede Git evinde acını yaşa.
Terörist sevicilerdir. Ahmet kaya, şivan perver ve günümüzdeki grup yorum üyeleri olabilir.
"sanatçı" olduğunu düşünmüyorum ama aleyna tilki.
Feridun düzağaç. Niye bilmiyorum ama.
Kesinlikle irem derici ve demet akalın. Ne sanat yapabiliyor ne de üslupla düzgün.
nefret değil de, musa Eroğlu, arif sağ, Sabahat Akkiraz, Edip Akbayram, Onur Akın, engin Nurşani gibi şarkıcıları milyon verseler yine dinlemem.
onlar bana göre sanatçı değil ünlüdürler.
nefret ettiğim birisine sanatçı diyemem.
sanatçılığı aşağılamak olur bu.
(bkz: alişan)
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: yavuz bingöl)
(bkz: ebru gündeş)
(bkz: sinan akçıl)
(bkz: petek dinçöz)
ilk çıktığı zamanlarda iyiydi (bkz: hülya avşar)
(bkz: ahmet kaya)
oyunculuğu bazen çok iyi ve komik te olsa (bkz: şafak sezer)
ilk çıktığı zamanlarda iyiydi (bkz: yıldız tilbe)
ilk çıktığı zamanlarda iyiydi (bkz: mustafa ceceli)
(bkz: yılmaz güney)
(bkz: seda sayan)
(bkz: nihat doğan)
(bkz: tuğçe kazaz)
(bkz: grup yorum)
(bkz: şivan perwer)
barış, insanlık, kardeşlik edebiyatı yapıyordu, kula kulluk edene yazıklar olsun diyen kendisiydi. Kendisini düzgün karakterli olarak bilirdim. akil adamlık sürecinden beri (bkz: orhan gencebay)
her ne kadar sesi güzel ve komik olsa da, megri megri olayından beri, ve karakterinden dolayı (bkz: ibrahim tatlıses)
kısaca, şu anda malum kara parti, mhp ve hdp'ye destek veren tüm ünlüler.
sanatçı halktan yana olur, çıkar için,
güçlü olduğu için, ya da ideolojik olarak gençlerin, insanların hayatını, geleceğini bitirenlerden yana olmaz.
gericileri, teröristleri, faşistleri, yobazları, yasakçıları desteklemez ve hatta karşı duruş koyar, onlardan nefret eder.