bugün

an itibari ile balkondan oturup hem dışarıdan geleni geçeni izliyorum hem de sözlükte takılıyorum. dışarıdan gelen bir sesle irkildim ve bunun motor sesinden ibaret olduğunu gördüm. asıl komik olan ise; sanki çok havalıymış gibi, çok güzel hoşmuş gibi, o güzel havalı kardeşimiz motoruna: ''daha küçük abisi'' diye yazdırması. bunu okumamla birlikte yüzümde ister istemez bir gülümseme oluştu. sen beni güldürdün ya allah ta seni güldürsün sayın motorlu havalı arkadaşım.
Birinin bozulduktan sonra ne yapacağını bilmemesi .
başı bağlamak.
elektrikli motora;

''gel dedin de ceyranlar mı kesik dedik''

yazan abimin espri anlayışıdır.
Sadece bana komik gelen şeylerdir.
bırakghın gelsin. gel hele, gel gel.
(bkz: dracula untold)
^saftrik^^...trik inek gübresine denir..saf...olacak iş değildir.
Cem Yilmaz.
akıllı tv videoları.

sabahtan akşama kadar onları izleyip gülebilirim.
Erkeklerin kadın kılığında tiyatro yapması.
maraba ve krolardaki öz güven.
Orgazm olan kadın. Niyeyse.
erkeklerde işedikten sonra gelen ürperti ve ufak titreme.
Keyfim yerinde olunca her şey.
yapmacık davranışlar.
yanlışlıkla kızlar tuvaletine giden erkekler.
az önce bayhanlı bi başlık gördüm. ordan hemen aklıma deniz sekinin bayhanın işte cezaevinde yatmasını sebep göstererek juriyi terkedişini hatırladım. nutuklar, ben çocuklarımıza bir suçluyu dinletmem falanlar, baya havalı ülkenin yüz akı insan cümleleri yani. sonra son olayları düşündüm. kadın hapishaneye girmemek için kaçtı falan. hem de uyuşturucu ticaretinden. bunu düşünüp güldüm lan. evrenin ince mesajını görüp güldüm. kendimi gülmek için epey zahmete soktuğumu farkettim de napalım, bizim beyin de böyle malca işliyor.
az önce haberlerde yok kalçası geniş olan hafıza sorunu yaşar, yok yüzük parmağı işaret parmağından uzun olan prostat olur falan diyor.
haberin sonunda konuyu aynaya baktığınızda ne görüyorsanız önemli olan o gibi bişeye bağlıyorlar. spiker kadın bir adamla konuşuyor.kameraman çekiyor.
+ farzedinki şu an karşınızda ayna var. ne görüyorsunuz?
- ııı, khamera görüyrum.
+....
keşke anlatırken de komik olsaydı yaa. neyse silemicem şimdi.
5000 yıllık kürt tarihi. Ulan var ya ne zaman aklıma gelse gülüyorum ya ahahahahhaa.
Anti-vırus programları.
(bkz: adam kasayı omuzlamış götürüyor)
(bkz: lgbt onur yürüyüşü)
Geyiklere binip at gibi süren adamlar. Hayvan zaten kendini zor çekiyor birde bununla dört nala yapmak hiç yakışmıyor. Garip bir görüntü.
görsel
ak parti fanatikleri.
kıskandım dişime etiketlerim dişimin kovuğu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar