bugün

yarın öğlen saatlerinde gerçekleşecek aktivitedir. Yürüyüşe gidip karı kız düşürmeye çalışmayın beyler kimden ne çıkacağı belli olmuyor dediğim yürüyüştür.
taksim'de gerçekleşecektir. katılacağım yürüyüştür ayrıca.
onur yürüyüşü ? onur ?
onur mu ? ibnelerde onurda mı varmış ?? wtf ?
Adam adama elleşip birde onurdan bahsedenlerin yürüyüşüdür.
siz onur kelimesini çok yanlış anlamışsınız.
Şu an istanbulda olsaydim katılmak için tereddüt etmeyeceğim yürüyüştür.

Edit: insanları tercihlerinden dolayı ötekileştirenler birgün kaybedeceksiniz.

Evet ismi gibi onurlu bir yürüyüştür.
onurdan kastettikleri serbestçe göt siktirmek olduğu için onurdan çok "ibnelik yürüyüşü"dür.
umut yürüyüşü deseydiniz daha mantikli olmazmiydi.
isteyen istediği kişiyle ilişki yaşayabilir, aşık olabilir, sevebilir buna karışmıyorum. toplumda yaşadıkları sıkıntıları anlamaya çalışıyor istihdam edilmelerindeki zorluktan dolayı seks işçiliğine zorlanmalarını toplumun dışına atılmalarını yanlış buluyorum.

bize anormal gelen onlara normal
bize normal gelen onlara anormal gelebilir.

yürümeleri de haktır.

ama onların yanında yürür müyüm? hayır...
hiç ummadığım insanlardan bile destek aldığımız yürüyüştür. Bende varım efendim!
BIR INSANIN ONURLU OLMASINI CINSELLIGE BAGLAYAN APTALLARI GORMEMIZI SAGLAYAN YURUYUSTUR. SORSAN HAYAT CINSELLIK DEGILDER.
Gökkuşağının çocukları sizler için daha iyi daha anlayışlı bir dünya bir Türkiye için dua ediyorum.
hep destek tam destek.
Yaradandan ötürü sevmeyi deneyin yok olmadı saygı duymayı.saygı da mi yok o zaman bırakında yasasinlar.
Bugun yine agizlardan

"Ulan memlekette ne cok ibne varmis" sozlerini cikartacak yuruyustur.

He canim he yönelim bu , hehe dogru siz gokkusaginin renklerisiniz , rengarenksiniz.
saatler kalmıştır.
Yarın orada olacağım yürüyüştür. Bazılarına çok dokunuyor olmalı bu yürüyüş baksana.
Heteroseksuelller için neden yapilmamaktadir? Madem lgbt çok normal neden özel olarak onun için yürüyüş yapiliyo bizim gibi heteroseksuelller icin de yapilsin. Bahse varım bu yürüyüşe katilanlar da daha hemcinsiyle opusmekten öte gidememistir.
(bkz: ooo bakınız bir sığ)
sıkmıştır. yeter artık be.

ulan sınırda can pazarı var, çin'de zulüm var, filistin zaten yıllardır ağlıyor, hangi birini sayayım şaşırdım ama birileri hala daha rahat nası s*kişirim derdinde günlerdir. kimsenin ölen insanları zerre umursadığı yok. bunlar için kıçını kaldırıp da bırak yürüyüşü iki kelam dahi etmez ama iş lgbt ye gelince ondan hümanisti olmaz. sıçayım böyle hümanistliğe de yürüyüşe de.
Game of thrones taki gibi istanbul halkının toplanıp shame shema shema diye bağırmasını beklediğim yürüyüş.
bu yazılanları zerre düsünmeden unicornların icinde sarkı söyleyecegim yürüyüstür.
iki adam birbirini çatır çutur, orospu düzer gibi sikiyor, bir de bundan dolayı onur yürüyüşü yapıyor, vay amınakoyim.

Hakkında ilginç düşünceler bulunmaktadır.
Hemcinsleri ile yatak hayatı yaşayan hormonları ve psikolojileri bozuk arkadaşların boy gösterme yürüyüşüdür.
Bunun neresi onurdur? Tamam bu şekilde yaşamak senin tercihin olabilir kimseye zararın yoksa engel olmaya da kimsenin hakkı yoktur. Ama neyin reklamını yapıyorsun?
Yakında swingerler ve cuckoldlar da onur yürüyüşüne çıkarlar.
Onur bizim sözlüğümüzde şeref ve haysiyet ile eş anlamlıdır. Bazıları farklı algılasa da!!
Burda bik bik ötenlere yarın oğulları gelip baba ben ibneyim al bak bu da sevgilim hergün sabunsuz kayıyor bana dediğinde suratlarında gökkuşağının renklerini göreceğimiz kepazaliğin başıdır.
insanın cinsel seçiminden ötürü neden saygıyı hak edeceğini ve kimilerinin nereleriyle düşündüklerini merak ettiren yürüyüş.