bugün

"cosmos izleyerek girdim." şeklinde cevapladığım sorudur.

(bkz: party hard)
bilgisayarımın başında kahve içerkene.
Aileme zorla regular show izleterek girdim. Kapa şunu artık diye bağırıyorlardı o an 2016 oldu işte...
aynı sofrayı paylaştığım sevdiklerimle beraber...
Rom, çerez, Star wars battlefront kombinasyonu ile.
işte.
Entry dağa kaçtı.
entry girerek girdim.
Soğuk bir yoğun bakım ünitesinde.
Tek başına viski içip karın yağışını seyrederek. yan daire kopuyor mk iyi pompa dönecek belli.
yatarkene.
behzat ç. efsane 78. bölümün menemen sahnesinde...
ahırda. Evet ineğin tamda yılbaşı gecesi tamda oniki de doğacağı tuttu. Şükürler olsun çok güzel bir buzağımız oldu. Gelsin paralar.
en son hatırladığım şarlo'nun tuvaletinde kusuyordum.
Yeniyıl bana nasıl girecekse bende ona öyle girdim.
Uyumuşum be sözlük. Uyandığımda 2016'ya girmişiz. iyi de oldu zaten, dünün aynısı. En azından uykumu almış oldum.
Secdede.
Tuvalette.
yedide eve girdim.

saat dokuz-dokuz buçuğa kadar odamda yalnız bir şekilde kederli şarkılarımı dinledim.

sonra uyudum.

ne kadar çok uyursan o kadar az düşünüyorsun zira...
Yurtta ki son gecemle olmasıyla birlikte oturduk leonardo'nun Diriliş filmini izledik.
Kustum show yilbasi ozel izliyordum.
uyuyarak.
yılın en renksiz gecesi oldu.elektrikler gidip geldi.kar çanağı kapattığı için bütün apartman tv seyredemedi.zaten saat 10 da yattım.
tek başıma girdim.

ne yaptın diye soracak olursanız dostlar, hiçbirşey yapmadım tabi. olsun yapmasam da güzel girdim çünkü benim kararımdı. velhasıl hello bonjour 2016.
Arkadaşlarla votka ile girdik fakat her zaman olduğu gibi hızlı içtiği için oraya buraya sıçan köpek yavrusu gibi kusan arkadaşım gecemizi mahvetti diyebilirim. Hayır bir de yavşak sabah 'Gece nasılda sarhoş oldum ama' diyor. Lan dedim sektir git, kusmakla kafamı güzel olurmuş. Yani anlayacağınız sevgili sözlük, Ceremesini biz çektik.. Ama gece kötümüydü hayır değildi lakin insan ağzıyla içmeyi öğrenmeli.
Televizyon izleyip yeşil çay içerek.