bugün

anayasa hukuku - doç. dr. (bkz: ozan ergül)

dış politika - prof. dr. (bkz: şükrü sina gürel) [kendisi hakkında hiç entry girilmemesi çok şaşırttı, eski dspli, türkiye cumhuriyeti devlet bakanlığı, dış işleri bakanlığı yapmış saygıdeğer insan. ]
öyle bir ders yok. keşke olsa.
second language acquisition ve dibine kadar şans eşittir karim sadeghi ve enisa mede.

ikisi de tevafuk.
Güncel olarak yok. Eski üniversitemde semih hocanın dersleri çok eğlenceli geçerdi. Web ve programlama derslerine giriyordu galiba. Sonra tayini mi ne çıktı. Ben sevmeseydim tayini çıkmazdı.
Temel Nörobilim, S.Canan.
eşya hukuku - herdem belen.
temel hukuk ve siyaset bilimi dersini seviyorum. hocaları da iyidir, adı bende kalsın.
Türk vergi sistemi-Adnan gerçek.
Tedarik zincir yönetimi-Gökhan Şenol.

Üniversite hayatımın en gözde dersleri ve hocaları.
Birkaç tane daha var ama derslerini sevmiyorum.

Sevmiyorum yazmışım..
Sevmiyordum. Geçmiş zaman..
incil - Rab. Hangi üniversiteye gitsem mezun ediyor.
yok - yok. tşk harita mühendisliği
veri tabanı ve otomasyon sistemleri dersini severdim. sevdiğim hoca yoktu.
Edebiyata giriş- (bkz: Nuri sağlam)
Bir hoca bu kadar öğrenci sever, dersi öğrenci üzerinden işler mi? Aşırı karizma olan bu hocamız muhabbete asla hayır demez, vakti boşsa sizinle saatlerce sanat felsefe gündem konuşabilir. Dersleri sohbet içinde geçer ve sınavlarında daima kısa ve net cevaplar bekler. Bir iki cümleyle kendini açıklamanı ister.
Adam gibi adam Nuri sağlam
Erkan Özdemir ve Burcu Avcı Öztürk'un butun dersleri.

Ders yukumlulugum olmasa da erkan hocanin pazarlama, reklam ve satis gucu derslerine, burcu hocanin ise sayisal yontemler derslerine kacak girmisligim vardir.
Histoloji ve Embriyoloji-Prof.Dr.Ahmet Çevik Tufan
Bu hoca sayesinde iyiki gelmişim dedim bu fakülteye.Derslerini hayranlıkla dinlerdim,sanki bir tiyatroda gibiydim derslerini dinlerken.
Hele ki hocam bize ilk dersinizde yani 2014'te "merhaba 2020'liler" diye hitap etmeniz açıkçası benim için anlatılmaz bir şeydi.Var olun Hocam!
ısıtma tesisatı / prof. fikret narter.
Ceza hukuku hocam Ersan Şen. Ne zaman hocam tv de görsem hey gidi günler diyorum.
kutsi*
dokuz eylül üniversitesi değerli mikro iktisat profesörümüz Yaşar hoca. Adam efsane ders anlatıyor , sınavından geçemeyen olursa birebir ilgileniyordu.
Çocuk cerrahisi : Prof.dr. Gazi Aydin
Nöroşirorji : Prof.dr. Alpaslan Kulali
Plastik cerrahi : prof.dr. Kemal koldaş
Güzel sanatlar şarapçı naci derdik soyadını bilmiyorum..

Şaka değil.
Özel öğretim yöntemleri- Prof dr Murat Özbay. Ne baba adamdı be. Evet.
Ceza hukuku Muhammed Emre Tülay. Dersi sevdiren adam, 4 saat dersi sıkmadan eğlenceli bir şekilde anlatıyor kendisi selamlar kendisine.
Mühendislik matematiği-3

isim vermeyim ama çok kral bir topoloji profu hocamız vardı.
Venüs cömert uluslararası hukuk.
Şuraya Prof Dr. (bkz: Rona Aybay)[insan Hakları, Genel Kamu] hocamızı da ekleyelim.