bugün

11 yaşındaki yazar kardeşimiz. maşallah yaşına göre bayağı zeki ve bilgili kerata.
siz bakmayın onun hayvan gibi gözüktüğüne, özünde altın gibi bir kalbi var.

(bkz: at hırsızı)
Satranç turnuvasında beni iki kere yenen yazar. Gerçektende iyi oyuncudur. Oyun esnasında kısa sohbetlerimiz oldu, çok iyi, alçak gönüllü, mütevazi bir yazar dostumuzdur. Sözlükte bu yazar gibi arkadaşlara rastlamak bizi Mutlu ediyor.

iyi yazmalar.
kardeşime bayram hediyemdir.

görsel

yazsın dursun pardon, assın durdun bakalım.
eğer bu yazarda kalite varsa sebebi benim. öyle x'ler falan hayırdır yani? potansiyeli zayıf yazardır.
şaka lan şaka. arada harbiden emek verilmiş düzgün yazılarına rastlıyorum. kimseyi kırmaz, incitmez. iyi birine benziyor. arada da açık oyluyor bak işte bu önemli.
(#34101230) aglayaivanovna'ya Türkçe öğretmesi gereken bir yazar.
abi akşama cızbız yapıyoruz baş davetlimiz ol.
skywalker fatih'in (bkz: skywalker the conqueror) "bu çocuk aynı sen amk" demesiyle keşfettiğim ve bilgi içeren üj bej entrysini artılamam üzerine aynı şekilde geri dönüş aldığım yazardır.

şöyle dolu şeyler yazın ciğerimi yiyin amk dedirtendir aynı zamanda.
nicki gibi gizemli bir yazar. kendisi ile birçok kez satranç oynamış ve her defasında yenilmişimdir. bir gün yeneceğim ama, git gide daha uzun sürede kaybetmeye başladım çünkü ehehe. gerçekten de satranç konusunda sözlüğümüzün en usta kişilerindendir.

ayrıca unutmadan eklemeliyim ki,

bir yazardır.
modların hışmına uğramış bir yazar. kendisi ben çaylakken gıcıklık olsun diye mesaj atar sonra da "niye cevap vermiyorsun, aaa doğru çaylaktın değil mi unutmuşum"
diye de eklerdi. noldu canısı? buna da cevap versene? aaa doğru cevap veremezsin çünkü çaylaksın değil mi unutmuşum. gerçi yanıt verirsin ama kimse zahmet edip de hesabına girip bakmaz.hahahahahhahahahah!
neyse şakayı uzatmayalım sevdiğim bir yazardır kendisi. hadi abicim en yakın zamanda dönüşünü bekliyoruz. söz veriyorum tekrardan yazar olduğunda evde cızbız partisi vereceğiz *
türevini aldığınız zaman elde 1 olan yazar.
çaylak olmuş, kimbilir suçu neydi, kendisini özlem içerisinde bekliyoruz. merak etme, sen ne kadar çaylak olursan ol biz seni hep kalbimizde yaşatıp itina ile takip ediyor olacağız dostum.

bir yazar. (format gereği)
Efendi bir yazar kardeşimiz. Ateistlere inatla kök söktürür Evelallah.
kendine yax diye takma isim bulmuş. ama kendisi dışında kimse kulanmıyor ahahahahahahah *
Bu yazar Kadar hepimizde edep ve nezaket kurallarına uysak sözlüğe doyum olmaz. Ama malesef çoğu alt olduğu zaman basıyor hakareti, küfrü. Adam gibi yazar. iyi yazı yazar.
13 yaşındaki velet bir yazar. evet
bana sürekli baskı yapan yazar.

neymiş efendim; üstad bu şarkı çok iyi illa dinle, ölümü gör dinle..

http://www.youtube.com/watch?v=fdFvJGKzPNQ

seninle müzik sevkimiz uymuyor amk anla artık şunu!
Sürekli milletin nikaltında yıkama yapan yazar.

Kanka mı olmak istiyon sen. Ahh kıyamam sana.
Satrançla ilgili duyulan tüm efsaneler gerçektir. Kendisini yenmeyi bırakın en fazla vezirini yiyebilecek kadar ilerleyebildim. Zaten bunu da kendi vezirimi feda ederek yapabilmiştim. Ama adam o kadar iyi oynuyor ki piyonları teker teker çaktırmadan ilerlete ilerlete yine vezir yapmıştı.

Belki birgün yenebileceğim yazar.
çaylak olduğum zamanlarda benimle dalga geçmiş bir yazar. özelden mesaj atardı, "kanki şu sıralar pek bir suskun görüyorum seni neden? aaa doğru çaylaktın çünkü değil mi unutmuşum" falan derdi. sonra kendisi çaylak olunca az gülmemiştim.
11. nesil silik. adam sözünün eri çıktı.
kalsın kalsın.
Cumhuriyet Bayramı kutlama ayağına gençleri birbiriyle sarmaş dolaş eden zihniyete posta koyan yazardır. Ne o! anasını, bacısını o kızların yerinde görme heveslileri var galiba!
Sözlükte en çok bu adama sardırıyorum.
Allah yolunu açık etsin.
11. nesil çaylak. çaylaklık iznine ayrılmış anlaşılan ahahaha hiç güleceğim yoktu. neyse kardeşim en yakın zamanda tekrardan aramıza bekliyoruz.

görsel
insanların yönelimlerini Fıtrata göre onay veren yazar. Kimsenin şeyinin değişik fantezisi için fıtrattan taviz vermez.

" alışmış kudurmuştan beterdir " sözünüde göz önüne alaraktan sapıklarla tartışmaması gereken yazar.