bugün

Keyfimiz bahar vardı onu da aldılar elimizden. ikisini de sevmiyorum. Evet.
kışın gözünü seveyim. soğuğun çaresi var kalın giyinirsin en kötü evde kalırsın ama yaz öyle değil toplu taşıma terden geçilmez sinir katsayın hep yüksektir beyin yanar amk.
hangisi uzaksa o ozlenir.
tabi, iki mevsiminde ilk ayları süper olur. o başka.
düşünsene bunaltıcı bir yazdan çıkmışın ortalık serinlemiş. oh mis.
gene aynı şekilde, dondurucu bir kıştan sonra pırıl pırıl güneşe çıkmışın.

lan o değilde bu sene yaz gelmeyecek galiba.
güneşe hasret kaldık.
yaz özgürlüktür, kış kendini bir yere kapatıp götü sıcak tutmak için çabalayıp durmak.

yaz iyidir iyi.
mevsimlerin tadını çıkarmaya bakın, mevsimler yok olmadan.

klasik müzük sevenler için vivaldi'nin 4 mevsimi:

https://www.youtube.com/watch?v=GRxofEmo3HA
Paran ve vaktin bolsa, sevgilin de varsa yaz.
Asosyal biriysen ve müzmin abazan biriysen (bkz: sözlük erkekleri) kış.
ikisi de yalan .. en güzeli Bahar.. gerçi yazın anne yemeği yiyorsun o da güzel
Kesinlikle kış. iko dk markete gidemiyorum. .gezmek bile tatsız oluyo.
sıcak soğuktan beterdir.
3 aylik tatilleri kis mevsiminde mi yapsak bi kac sene.
Yaz, sonbahar.
deniz kum güneş dışında kışı seçebilirim.
Kış. Soğuğu severim fakat sıcaktan nefret ederim. Sıcak dediğim Antalya sıcağı, sebebini biliyorsunuzdur.
en güzel mevsim ilkbahardır. hem güneşli , hem terletmez. yaz ve kış arasında bir seçim yapılacaksa da benim için kesinlikle yazdır. her yer cıvıl cıvıl rengarenk.
yazın kış,kışın yaz.
kışın mont ceket ıvır zıvır giydiğimizden, toplu taşıma zıvır ıvırda iç cebe telefonu vs koyup rahatlıkla müzik dinleyebiliyoruz. yazın pantolon cebine muhtaçsın.
kışın ezerek alacağı versus. soğuk havada paltonu kabanını giyip, kulaklığını takıp ağzından buhar çıka çıka yürümek gibisi var mı?
kış mevsiminin alacağı versus. yazın malum kaşarlar biz erkekleri tahrik etmeye uğraşıyor yarı çıplak geziyor. kışın neyse ki donuyorlarda buna yeltenemiyorlar.
sen hiç ankarada kış yaşadın mı ki kış alır diyorsun bre hadsiz?
çok karamsar mutsuz ve evden dışarı çıkmayan bir insan olmama rağmen yaz mevsimini daha çok seviyorum. niye mi çünkü kışın dershaneye yürüyerek gidiyordum ve gidip gelirken götüm donuyordu. siz kışın buz gibi ve rüzgarlı havada yürümek nasıl bir eziyet biliyor musunuz? ayrıca siz kaloriferli evinizde rahat rahat oturuyorsunuz battaniyeye sarılıp kahve film keyfii <33 diyorsunuz ama sokaktaki evsizler o sırada dışarıda donuyorlar. yaa siz anca kendinizi düşünün benciller. o yüzden ilkbahar ve yaz iyidir.
yazın yanacağımıza kışın donarız daha iyi olur. akdenizliler ve adanalılar daha iyi anlar bu kavramı.
Kışa hakaret sayılan versus olarak görüyorum.
Yaz! Ne zenginim ne de öyle fıldır fıldır gezen biriyim. Niye yaz biliyor musunuz? Üşümüyorum. Benim gibi minik boyutlu bir insan için üşümemek mükemmel bir şey. Tere razıyım ben, üşümeyeyim kafi.

Kışın özellikle dışarı çıkıyorsam 4-5 kat giymek zorundayım. Öyle olunca da bildiğiniz kumaş yığınından farkım kalmıyor. Bir rüzgar esse yuvarlanacak kıvama geliyorum.

Lütfen yaz, hiç gitme!
ilk ve son bahar gelir vs yi de üstlerine koyup ikisini de tokatlar.
kıştır. en azından kalın giyinip ısınırsın ama yazın ne yaparsan yap terliyorsun. 21. yüzyıl kızları gibi anadan üryan da gezemiyoruz tabi erkekler olarak.