bugün

1993 doğumlu fildişi sahili asıllı fransız Auxerre forveti. fm 2010'da hayvani bir gelişim göstererek dünyanın en iyi futbolcularından biri oluyor. milli takım kariyeri de oldukça parlak. bakalım gerçek hayatta ne zaman patlama yapacak?

http://en.wikipedia.org/wiki/Yaya_Sanogo
fm 2011'in en önemli wonderkidlerinden biridir.
fm 2011'de döktüren futbolcu.
fm 2011'in bugıdır.
fm 2011 ya da 2012'de leeds united'a binbir zorlukla getirmiştim bu futbolcuyu. takımın tranfer ücretini de sömürmüştü, daha sonra hiçbir şey yapamadı ve benim kovulmama neden oldu. bu da böyle bir anımdır.
fm 2010'daki gelişimini fm 2012'de gösterememiş bir zamanların wonderkidi.
aj auxerre de top kosturmaktadir. daha gencecik bir futbolcu. 9 maçta 8 golu var ligue 2 de. inşallah kendisini manu da göreceğiz seneye.
Arsene wenger in anlaşmak üzere olduklarını açıkladığı fransız forvet. Yüzde 99 gelecek yıl arsenal forması giyecek.
fm 2013'te diğer yıllara oranla o kadarda şahane değildir.
u20 fransa- gana maçında 2. Golü atan, arsenal'e transfer olması muhtemel futbolcu.
Bugün milli takımımıza da yazacak olan fransızların Drogbası.
fm 2012'de tottenham hotspur'a genç yaşta alıp, kariyerinin 5 senesini solcu devlet memuru gibi sağa sola sürülerek kirada geçirmesini sağladığım forvet.

neden böyle yaptım, hiçbir fikrim yok. iyi topçu olacak bu çocuk.
fm 2012'de galatasaray'a aldığım emekçi topçu. Işini yapıyor, 2-3 sene sonra çılgın atıyor. Hesaben seneye 3 sene olacak, yani bi sonraki sene bu adam coşacak. Nerede bu scoutlar!!
wenger hemen kapmış tabi ki kendisini. kreşteki diğer kardeşleriyle oynasınlar beraber.
fm de 17, 18 yasinda alinip surekli oynatilinca guzel bir sekilde gekisme gosteren ve iyi paraya satilan oyuncudur.
hızı ve bitiriciliği gayet iyi olan genç forvet.
Fazlaca iri yarı genç forvet. Tam premier lig oyuncusu. Arsene wenger bundan dünya çapında bir forvet çıkarır.
Turnuvadaki 3.Golünü az önce türkiye ağlarına bıraktı. Bu gidişle daha 2 tane atar bize. Bizde bu mal ve ruhsuz futbolcular oldukça 5 de yeriz 10 da.
Dünya futbolunda gelecek 10 senenin adebayor ya da Drogba sı olacak forvet.
Arsenal'e imza atmış genç fransız forvet.
beşiktaş'ı fm 12'de cl'de şampiyon yaptığım sezonda wilfried ile beraber uçuşlardaydı bu arkadaş. u 20'de canlı izleme fırsatım oldu abartmamışlar. mükemmel bir santrfor.
fm 2012'de Beşiktaş'a transfer ettiğim fakat istediğim kariyere sahip olamayan futbolcu.

Bugün ise hazırlık maçında Benfica'ya 4 gol birden atarak, geliyorum demiştir.
fmcilerin çok çok önceden tanıdığı oyuncudur..hatta 2012ydi sanırım,oyunun en harika target man forvetiydi..gerçekte de parlaması dileğiyle,hames parladı sıra sende sanogo
wellbeck, giroud ve campell ın arkasında kulübeye demir atmıştır. şimdi ajax a kiralık olarak gidip kendini ispatlayarak Arsenal'e dönmesini bekliyoruz ama buradan bir beşiktaş veya bursaspora da gitme ihitmali bulunmakta.
fm de fransa liginden AJ Auxerre den alırdım bu adamı, yanına da lukaku yu alıp çift forvet oynatır deli gibi gol atarlardı ikisi.

lukaku baya bi gelişti de sanogo dan pek bişey olmadı.