bugün

süleyman demirel'le düzeyli bir aşk yaşayan sabah gazetesi köşe yazarı.
genelde suleyman demirel ve kenan evren'in nasil zinde kaldiklari, spor/beslenme tarzlarini anlatan, turkiye'yi dola$ip halkin sorunlarini anlatan, hem iyiyi hem kotuyu gorebilen ko$e yazari.
(bkz: populist entry)
süleyman demirel'den vakt-i zamanında iyi sebeplenmiş, hala diyetini ödemeye çalışan yazar
Çalıştığı gazete o zaman neyse canı sıkıldıkça demirelden mesaj var diye salak salak yazı dizisi hazırlayan oturmuş bir kişiliği olmadığını düşündüğüm Gaz-eteci
gün itibariyle, ciner medya grup başkanlığı ankara temsilcisidir.
seçimin yaklaştığı şu günlerde, anadolunun eğilimini görmek için okunası yazar.
yazılarında sıklıkla "* * *" kullanarak mümkün olabilecek maksimum hacimi kaplamayı şiar edinmesiyle ünlüdür..
Hangi iktidar gelirse gelsin onunla anında bütünleşebilmek gibi bir yeteneğe haiz köşe yazarıdır. Bugünkü yazısında da Cumhurbaşkanının babası ile bütünleşmiştir. Yazar hakkındaki şahsi düşüncelerim için
(bkz: bana mesaj at)
an itibariyle atv habere canlı bağlanan,gözlerini kırpmadan kameraya bakan gazeteci.
(bkz: ilk defa kamera görmek)
mehmet ali birand'ın 12 eylül belgeselinde 80 öncesi ecevit hükümeti döneminin ekonomik sıkıntılarını, karaborsa günlerini komik ama gerçek bir anı eşliğinde klişe deyimle güldürürken düşündüren gazeteci.

"besim üstünel hocam, gün geldi bakan oldu. dedi ki yavuz ben artık türkiye'de etkili bir yere geldim. benden bir isteğin var mı?
var efendim dedim.
nedir dedi?
efendim bir koli sana yağ rica ediyorum. çünkü bayramda anneme gideceğim. elim boş gitmek istemiyorum dedim. ibrahim tez'den ampul, deterjan, yağ gibi şeyler geldi. tabi hep bunlar parasıyla...
neyse bunları ben anneme götürdüm... mahalle birbirine girdi. çünkü herkes bir paket sana yağ için kuyruğa giriyor, ben almışım koliyle."
köşesinde gezdiği yerlerden kuple kuple bahseden yazar. bahsettiği herkişiyi ayrı ayrı satırlarda konuk eder.
her daim güçlüden , iktidardan yana olmuş bir gazeteci. klasik sağ ve sığ yapıya sahip. hiçbir muhalif düşünce ve davranış sergilemez. iktidarın borazanı denebilir. bir sonraki level i güneri civaoğlu dur.
bugün iktidara mhp gelse türkeş hayranı olacak tipdir.
don atan adam.
görsel
bağlandığı televizyon kanalında süleyman demirel'in vefatı ile ilgili olarak zorlukla konuşabilen gazeteci.
Köşe yazıları yerel haber bazında olan yazardır. Örneğin bir erzincan'a gidiyor işte yumurta,bal,fasulyeden; Manisa'ya gidip üzüm,kavun,köfteden bahsediyor. inanın ki Uludağ sözlük yazarları daha fazlasını aktarıyor.
yaşına başına bakmadan hala yalakalık yapan gazeteci.her dönemin adamıdır;her gelenin yalakasıdır ama gerçek anlamıyla adamlığın uzağından bile geçmez..
şu yazısıyla devlet bahçeli hakkında iyi bir tespit yapmıştır:
https://www.sabah.com.tr/...liyi-dogru-okuma-kilavuzu
çok eskilerden bir gazeteci, yazar.
76 yaşındaymış.
güncel Önemli Başlıklar