bugün

(bkz: bisusya)
ilgi çekmeye çalışan akp feyki. Ajan falandır belki dikkat.
patlak bazı şeylere zaafı olan yazardır.

hakkında girilen entryleri haketmemektedir.

sanırım, bir patates.
cemaatimizin toplantısına gelmeyi vaad eden güzide yazarlardandır.

görsel

(bkz: cemaatçi yazarlar buluşuyoruz zirvesi)

sen yine cemaatçi olmadığını söylemeye devam et kardeşim. seni böyle sevdik.
meyve kürdü.
(bkz: meyve kurdu)
sabah sabah rüyasında 400 milyar görmüş ermeni tohumu.

(bkz: aç tavuk kendini darı ambarında sanarmış)
nick altı yazmak adetim değildir ama afedersin ermeni bile dediler. zındıklar sizi.
Eksi vermek için donuza koymadigim yazar bozuntusu. Troll.
suriyeli olsa 5 lira ederi olan yazar.
lüzumsuzun teki. olmasa da olur.
trol'i vasat.
Yeni troll sanırım, başlıkları çok sığ, insanların kırmızı çizgilerine yeterince parmak basamadığından olacak ki hakettiği küfrü yiyemiyor, zamanla kendisini geliştirip ana-bacı bırakmaması dileğiyle.
troll olacak kadar kaliteli değildir, tek cümle kurayım onun entrylerini okudukca empati sonucu utanma hissi geliyor. bir yazar bu kadar mı kalitesiz olur.
Nickini gerçekten hakeden yazar kişisidir. Ayrıca sıkça kullandığı dedirtenzo tabiri kendisine ekstra bir iticilik katmaktadır.
ben sana bok demem
boklar duyar ar eder
bir zerren düşse boka
onu da mındar eder
tanrı senin hamurunu
necasetle yoğurmuş
anan sıçarken seni
yanlışlıkla doğurmuş.
(bkz: ne zeki ne çalışıyor)
Saçmaladığının farkında mı acaba ?
fanatik israil hayranı mossad ajanı ak troll. buyrun israil'i nasıl da hararetle savunuyor. (#27661839) yarın da kalkar yok ben böyle demek istemedim bık bık bık eder, akp sempatizanı moderasyonu göz yaşlarına boğar.
Şimdi de laik ve hdp propagandası yapan vasat troll.
kendi ifadesine göre "chp'ye oy vermeye karar vermiş olan geri zekalı". şahsi fikrimi söylemem gerekirse bence geri zekalı değil. neyse, insan kendini nasıl tanımlarsa öyle kabul ederiz, sıkıntı değil. oy da nereden gelirse gelsin kabulümüzdür. (bkz: bir gerizekalı olarak oyum chp ye)
edisonu tesladan üstün sanan amele yazar.
hdp'yi savunurken ve hdp icin oy kullanacagini soylerken "cumhurbaskaninin oy istemesi"ni de ayni zamanda dogru bulan bir yazar.

buradan da goruluyor ki: pkk/hdp=akp

troll falan ama ise yariyor arada lan.
pkk nın partisini desteklemektedir. lideri de apoymuş. yemin ederim hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum.
malum etnik döküntülerden.
tayyip erdoğan'a dokunmanın hac olduğunu iddia eden münafık.