bugün

Aboooov silik yemiş. Bunu da gömdük elhamdülillah.*
(bkz: tsubasa) yada (bkz: pokemon) karekteridir diye bakmadığım,bakınca dumura uğradığım başlık.
sözlükteki zeki dişilerdendir.

at gibi bişey, "gördün mü lan" demeyin 6. hissim çok kuvvetlidir.
ağaç olsam benim ürettiğim oksijeni tüketiyor diye kahrolurdum.
bi git git burdan git denilen yazar.
troll olduğunu zannediyor.
pardon yobaz agnostikmiş * Hem bilinemez diyor, hem yobaz. vay eniştesine sayın seyirciler.
kendisi tam bir yobaz ateist.
şaka şaka.
az önce müslüman olan yazar :D
eksile geç yazarı.
(bkz: annelerin overrated yaratıklar olması)

şurada meşhur olacam, kendime sövdürecem, troll olacam da iki eğlenecem diye şöyle bir başlığı açma gereksinimini neresinden hissettiğini merak ettiğim yazar.

tamam sözlüklerde troll olmak güzel, eğleniyorsunuz da, ancak annelere laf atıp ondan bundan küfür yemek hoşunuza mı gidiyor!

burada sizi yargılamıyorum ancak bir eğlence için kendinizin bile inanmadığı şeyleri yazmanızın amacı ne!

hayır ne içiyorsunuz bu kafayı bulmak için.

yazık sizin için üzülüyorum sadece.

gidin iyi bir psikoloğa falan görünün, çocukluğunuza falan dönsün nerden bileyim belki ilaç tedavisine cevap verir beyniniz.
Eski sevgilimdir.
işi bilmeyen yazar. Olm yemek başlıkları bana koymaz. Ama sigara ile ilgili şeyler Paylaş, heh işte o zaman şeytanımla savaşmaya başlarım. Vakit geçer iyi olur.
Yemekle ilgili başlıklar açarak oruç tutanları etkileyeceğini zanneden salak.
insanların sana küfrettiği bi hayattan zevk mi alıyorsun? Sebebi ney? Ciddi soruyorum bak. Ulan sabahtan beri yok pastırmanın kenarındaki çemendeki eşsiz kimyon kokusu yok güveçte kurufasülyenin dibindeki kaburga eti yedikten sonra damakta bıraktığı eşsiz tat... Yok yani belli ki işsiz güçsüz bi adamsın sabahtan beri yarrak kürek işlerle uğraşıyorsun olm bi kalk gez dolaş nefes al lan. Yoksa bak uzun süreli oturmaktan mütevellit göt çeperinde eşsiz bir sızı oluşacak samimi söylüyorum.
AÇtığı başlıklarla oruÇlulara işkence yaptığını sanan yazar.
gördüğüm yerde döveceğim kişidir
(bkz: seni bir geçirsem ellerime)
Yemek başlıklarını görünce tıklayıp açmıyorum bile artık neden çünkü biliyorum o gereksiz yazar yasusbi'dir.

(bkz: yasusbi)
dostum o yemek başlıkları bir harika. biz Müslümanlar şimdi üzerimize farz kılınan oruç ibadetini gerçekleştirmekle meşgulüz ve o mükemmel yemekleri 30 gün boyunca her iftarda ayrı ayrı yiyeceğiz ve yiyemeyen kardeşlerimizle paylaşacağız. ha bende açım param pulum yok sadece canım çok çekti onun için burda paylaştım diyorsan bi mesaj at kafi. senin de karnını 30 gün boyunca doyurabilirim. lakin bu başlıkları açarak oruç tutan insanları etkilemek ise amacın kesinlikle yanlış yoldasın. bizim derdimiz açlık ya da yemek yemek değil. nefsimizi terbiye etmek. umarım anlatabilmişimdir. bundan daha sadesi yok. ot seviyesinde anlattım.
çağdaşlık mini etek ile oluyor sanan beyin yoksunu.
a unutmadan bir de yazarmış.
tayyip erdoğan'a dokunmanın hac olduğunu iddia eden münafık.
malum etnik döküntülerden.
pkk nın partisini desteklemektedir. lideri de apoymuş. yemin ederim hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum.
hdp'yi savunurken ve hdp icin oy kullanacagini soylerken "cumhurbaskaninin oy istemesi"ni de ayni zamanda dogru bulan bir yazar.

buradan da goruluyor ki: pkk/hdp=akp

troll falan ama ise yariyor arada lan.