bugün

fm 2008 de alıp hiç oynatmadığım tam yedeklik forvettir.
ankaragücü'nde antremalara çıkıp manisaspor'da futbol şube sorumlusu olacaktır. bu durum üzerine basına şu demeci vermiştir;

(bkz: ankaragücüme gidiyor böyle yaşamak)
belirsizlik anlamında mehmet topuz'un bir level altıdır.
geçen sene avni aker'de oynanan trabzon maçından beri diken üstündeydi zaten. ipi çekildi.
geleceğin yıldızlarından bir futbolcudur. fakat kendisi bolcana forma şansı bulmalı diye düşünüyorum. kendisini en çok bu şekilde geliştirir.
en son evden uzun samsun almak için çıkan ama bu saate kadar nerede olduğu bilinmeyen futbolcu.
hem manisaspor'a hem ankaragücü'ne transfer olmuşfutbolcu. her iki takımda da dönüşümlü oalrak forma giyecek. manisaspor - ankaragücü maçında da bir devre ankaragücü bir devre manisaspor forması giyecektir.
nere gittiği belli olmayan futbolcu.
manisaspor'a değil ankaragücü'ne gitmiş futbolcu.
galatasaray org'daki açıklamaya göre manisaspor'a gitmiş futbolcu. spor sitelerindeki açıklamalarda ankaragücü ile anlaştığı ifade ediliyor. tff.org'da ise gittiği takım belirtilmemiş sadece karşılıklı sözleşme fesih edildiği ifade ediliyor.
manisa'ya giderek en dogrusunu yapmıs olan forvet.
kötü oynamasına rağmen kendisine verilen zilyon yane fırsatı değerlendiremiyerek en nihayetinde manisapor'a şutlanan futbolcu.
manisaspor a transferi doğruysa en hayırlısı olmuştur galatasaray ve kendisi için. zira galatasaylıların hiç biri bu sene kurulan kadrodan sonra, yaser i ilk 18 de bile görmek istemez herhalde.
(bkz: yaser se koy sepete)
mottosunu dillere pelesenk edecek oyuncudur. genç yaşta stresten saçı dökülmüştür.
hazırlık maçlarında en çok göze batan özelliği çok güzel faul yapmasıdır.
ben onun yerinde olsam sağ bek falan oynarım, takımda sabri'den başka kimseyi kesemez.
topçu akıllı olacak, baktı ki santrafor oynayamıyor, hocaya gidecek hangi mevkiide adam yoksa "ben orada da oynarım arkadaş" diyecek...
galatasay'ın bu kadar forvet sıkıntısı çektiği zamanda ortaya çıkmayıp hayal kırıklığı yaratan forveti. kendisine az şans verildi fakat kendisi bunu kullanamadı. bu şansları kullanmadığına önümüzdek sezon çok yanabilir. kendisini geliştirip bir hakan şükür olması en büyük dileğimiz.
(bkz: sözlük yazarlarının hayalleri)
15 Mart 2009 Trabzonspor-Galatasaray macinda egemenin "oyunculuğu" sayesinde oyundan atılan Galatasaray futbolcusu.Hayır bu adamın çirkefliği zaten ortada iken,sen yardımcı hakem orada ne işe yarıyorsun.

(bkz: Hakeme gözlük)
zerre günahı olmayan oyuncudur. görüntüler izlendiğinde ve yorumcular dinlendiğin de ortaya çıkan tek şey egemen'in sahtekar olduğudur.
yararlı olmaya çalışırken hakemlerin oyununa gitmiştir.
hasan kabze'nin değerini bildiği ve istemeden ayrılmak zorunda kaldığı formanın hakkını veremeyen futbolcu. istemiyorum abi bunu. volkan yaman da sabri de oynayamıyor belki ama en azından formanın değerini biliyorlar. bir an önce gitsin futbolcusu.
o kadar acemi yaptıgı hareketle gs ye yakışmayan kelimenin tam anlamıyla cocuk.
15 mart 2009 trabzonspor galatasaray macinda egemen korkmaz'a attığı dirsek sonucu oyundan atılan çocuk.

yiğidim bi dur daha gireli 2 dakika olmuş neyine güveniyorsun dirsek atıyorsun, havalara giriyorsun ? galatasaray forması seni kurtarır mı sandın !

not : bak çocuk rakibin suratına vurmak, dirsek atmak futbol oyun kuralları içinde değildir.
hasan kabze gibi birinin yerine gelmiştir. bana sorarsanız hasan'ın saç bandı bile olamaz.
15 mart 2009 trabzonspor galatasaray maçında ayda yılda bir kez bulduğu şansı, rakibine gereksiz yere dirsek atması sonucu kırmızı kart görerek harcadığı futbolcu. oynaması artık zor olan insan.
sorumsuz, futbolcu müsveddesi.
diego lugano ve ibrahim toraman ile çirkeflik konusunda yarışamayacak futbolcudur. temiz bir futbol isteyenlerin bu futbolcular hakkında kötü düşüncelerini yansıttığını da görmedik o ayrı, sanırım futbol ligimizde sadece galatasaray'ın oyuncuları dikkat çekiyor. galatasaray'ın bu kadar büyük olduğunu ben bile tahmin etmiyordum.
beşiktaş paf takımındayken bile şımarıklıklarıyla ve "ben oldum" havasıyla ön planda olan ve sırf bu sebeple beşiktaş'tan gönderilen futbolcu.

yetenekli ama akıllanması lazım.
ne sürati ne top tekniği ne fizik kalitesi galatasaray'da herhangi bir varlık göstermesine yetmeyecek olan futbolcu. alt yapıdan falan da değil, kartalspor'dan yüklü bir meblağ ödenerek transfer edilmiştir.