bugün

beşiktaş'ın kadrini bilemeyip sattığı ama önümüzdeki ara transfer döneminde ciddi şekilde kadrosuna katmayı düşündüğü 1988 doğumlu genç amr(fc). oyun stili itibariyle tuncay şanlı'ya benzer. tuncay'ın daha az dinamiği ve biraz daha futbol zekasına sahip olanıdır. o da pek çok yetenekli türk futbolcusu gibi sakarya çıkışlıdır.
fanatik gazetesinin haberine göre galatasarayla anlaşmış futbolcu. bank asya liginde sezon başında kartalsporla çok iyi bir grafik yakalamasına rağmen daha sonra kadro dışı bırakılmıştı. yetenekli bir futbolcu ama galatasarayda ne kadar başarılı olur bilinmez.
http://fanatik.ekolay.net...d=32&articleID=106885
galatasaray ile sözleşme imzalamış kartalspor' un 1988 doğumlu forvet oyuncusu.
büyük bir takıma erken gittiğini düşündüğüm genç forvet. umarım orada harcanmaz ve yeniden anadolu yollarına düşmez.
galatasaray'la prensip anlaşması yapmış yetenekli bir forvet oyuncusu.
her önüne gelen medya mensubuna ''koyu bir galatasaray taraftarıyım, taraftarı olduğum kulübe geldim'' minvalinden açıklamalar yapsa da, aslen beşiktaş'lıdır.
galatasaray da 17 numarayı giyecek gezici santrafor.
bugünkü galatasaray-homberg maçında ilk golünü atmıştır.türk futbolu adına ümit veren bir isim.
antremanlarda 60 metrede aydın yılmaz ile birlikte takımımızın en süratli futbolcusudur.
kanımca kewell'dan daha isabetli transferdir. *
şimarık bir futbolcu olduğu söyleniyor. eğer 20 yaşında bir gece hayatı varsa galatasaray'a ve türk futboluna hiçbir katkısı bulunmayacak futbolcu.
tek santraforlu düzeni olacaksa galatasaray'ın "forvet transferine ihtiyaç yok" deme sebebidir. galatasaray'ın isabetli genç futbolcu transferlerini düşünürsek güvenilebilir bir adamdır.
21 eylül 2008 kocaelispor galatasaray maçı'nda aydın yılmaz'ın yerine 2. yarıda sağ açıkta görev yapmaktadır.
Bu kadar kolay değil galatasaray'da kadoya girmek ama bu adama harbi yazık oluyor.Yahu devre arasında kiralanmazsa herif yaklaşık 1,5 yıl düzenli olarak top oynamamış olacak..Yazık Yazık Yazık...
mehmet yıldız transferinin ne kadar gereksiz olacağını düşündüren genç yetenek.
eğer böyle giderse ümit karan'ı keseceğini umuyorum.ayrıca galatasaray'da şuan kafa ile gol atabilen nadir futbolculardan.
kanımca her maçta oynaması gereken forvet sadece kafa toplarına çıksa bile yeter.

edit;en azından servetin auta attığı kafalar boşa gitmez.
özgürcan özcan sağda solda kiralık olarak heba olurken galatasaray'da forma bulan oyuncu kimden torpilli olduğunu merak etmekteyim.
ne sürati ne top tekniği ne fizik kalitesi galatasaray'da herhangi bir varlık göstermesine yetmeyecek olan futbolcu. alt yapıdan falan da değil, kartalspor'dan yüklü bir meblağ ödenerek transfer edilmiştir.
beşiktaş paf takımındayken bile şımarıklıklarıyla ve "ben oldum" havasıyla ön planda olan ve sırf bu sebeple beşiktaş'tan gönderilen futbolcu.

yetenekli ama akıllanması lazım.
diego lugano ve ibrahim toraman ile çirkeflik konusunda yarışamayacak futbolcudur. temiz bir futbol isteyenlerin bu futbolcular hakkında kötü düşüncelerini yansıttığını da görmedik o ayrı, sanırım futbol ligimizde sadece galatasaray'ın oyuncuları dikkat çekiyor. galatasaray'ın bu kadar büyük olduğunu ben bile tahmin etmiyordum.
sorumsuz, futbolcu müsveddesi.
15 mart 2009 trabzonspor galatasaray maçında ayda yılda bir kez bulduğu şansı, rakibine gereksiz yere dirsek atması sonucu kırmızı kart görerek harcadığı futbolcu. oynaması artık zor olan insan.
hasan kabze gibi birinin yerine gelmiştir. bana sorarsanız hasan'ın saç bandı bile olamaz.
15 mart 2009 trabzonspor galatasaray macinda egemen korkmaz'a attığı dirsek sonucu oyundan atılan çocuk.

yiğidim bi dur daha gireli 2 dakika olmuş neyine güveniyorsun dirsek atıyorsun, havalara giriyorsun ? galatasaray forması seni kurtarır mı sandın !

not : bak çocuk rakibin suratına vurmak, dirsek atmak futbol oyun kuralları içinde değildir.
o kadar acemi yaptıgı hareketle gs ye yakışmayan kelimenin tam anlamıyla cocuk.