bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
yeni bir sözlük insanı. hoşgelmiş.
yasemin min min min, hoş gel miş miş miş altıncı nesil sil sil... *
o mu benim kankam olacak ben mi onun kankası olacağım karar veremediğimiz tazecik yazar kişisi. *
hiç yazar arkadaşı olmayan sözlük yazarı başlığına yazdıktan sonra kız nicki olmasından mütevellit nick altı gün sonunda çıldıracak olan yazar. ee ne diyelim hoş gelmiş sefa getirmiş. yazıları mı? hiç okumadım.
(#6280273) ile kendimi sorgulamamı sağlayan yazar kişilik. *
yazılarında farklı bakış açısına sahip nadir biri, hoş gelmiş.
nesildaşım olmakla beraber hoşgelmiştir.
altıncı nesilin son sıralarında kendine yer bulabilmiş yazar. **
hoşgelmiş sefalar getirmiş.
gitmesiyle sözlüğü derinden yaralayacak yazar. güzellik ve harikuleyt taşıyan entrylerini bizden mahrum etmesi en çok beni üzer inanın. ha bu arada hoş gelmiş nesildaş yazar, hoş gelmiştir sefalar getirmiştir. ağlamıyorum gözüme toz kaçtı. oluyor öyle arada. hoş gelmiş nesildaş yazar nolur gitmesin.
gideceğini duymamla birlikte hüzünlendiğim yazardır. oysaki sözlüğün en kaliteli ve en beğenilen yazarıydı. neden böyle bir şey yaptı ? anlamak mümkün değil. keşke tekrar yazmaya başlasa, günün en beğenen entrylerine 3-4 entry birden soksa. ama onu da başka sözlüğe kaptırdık. olsun. olur öyle arada sırada.
(bkz: oldu mu şimdi)
13 günlük uzun mu uzun uludağ sözlük macerasından sonra haklı olarak yorulmuş ve ara vermek isteyen yazardır. iyice bir dinlendikten sonra aramıza dönmesi en büyük dileğimiz.
çokta tınn yazarıdır. * *
"acaba sözlüğe ara mı versem" diyerek prim yapmaya çalışan yazar. abazaların "nolur gitme" diyerek yalvarmalarına sebep olan yazar.
(bkz: yaseminmin sözlüğe ara vermesin kampanyası)
bu en son tiraj yükseltme çabalarından önce okuyup, oyladığım yazar.artık değil. kalsa da, gitse de...
başlığının altında ara gazı vermiş yazar.

(ara: gaz)
(ara: akıl fikir)
#6805593 feminist olmayan, hümanist olan yazar.*
ya sen miydin? diyesi geliyor insanın nickini gördükçe, ama 2 dakika zaman ayırıp okuyup içinize aldıkça iyiki senmişsin diyor bünye yaseminmin e.sonrası zaten her entry sini takip etmek oluyor. iyiki yazmış, iyiki yazmışım. 4. boyutta yazmak ve 4. boyutta yazdıklarımı anlamak onun tarzı olmuş. kafamın hep aynı bastığı yazar.

edit: imla.
edit: sadeleştirme.
(bkz: yaseminmin sözlüğü terketsin kampanyası)
tipik bir kizi olmasi kuvvetle muhtemel olan yazar.
(bkz: you know what I mean)
bu aralar; can yetmezliği, duygusal çelişkiler, tebdil-i mekan düşleri, kaçıp gitme isteği, kaybolma kelamları,ani fren sesleri, uzun fren izleri, köksel değişikler, algısal döngüler, açısal dönüşler, sağnak ve gök gürültülü huzur arayışları ve çıkmazları ile meşgul. yanılıyorda olabilirim tabi, pek emin değilim. ama bir gün mutlaka böyle hissedecektir.
erkeklerin cömertçe entry girdiği olası bayan yazar.