bugün

entry'ler (168)

uyanınca düşünülen ilk şey

üffff! kim banyo yapcak şimdi?

hande ataizi

"mum kokulu kadınlar" ve "kahpe bizans" filmlerinden kalma seksapeli olan tatlı ve çekici hatun.

mezara şarap dökmenin günah olmaması

bu devirde, ölmeyeceğini sananların, ya da öldükten sonra ne olacağını düşünmeyen malların varlığını tekrar hatırlamama neden olan başlık.

tadına bakılan en iğrenç şey

afrodizyak etkisinden dolayı kullanmak durumunda kaldığım, bokun damıtılıp, şekil verilmiş hali olan çin topu*
"ulan! kalkmayaydı da bu boku yemiyeydim" denir sonrasında.

erkekleri çekici yapan detaylar

koca bir kafa, kalın ve bitişik kaşlar, kafaya oranlı bir burun, içindeki uzun kıllar... daha sayayım mı he? *

insanların yaptığı iğrenç hareketler

derste mastürbasyon yapıp, öndeki kızın sırtına sürmek.
not : ben değilim. zamanında çok gülmüştük bu hayvanlığa maalesef, ama şimdi utanıyorum.

hayatınızın erkeğinin ölümcül kusurları

ölümcül kusurum, sevgilimin evinden çıkarken face i açık unutmam. sonrası; 25 gün sorgu-sual, 4 ay kapris, afra-tafra, nispet ve sonrası ayrılık...

dağ taş bombaladık kürt sorunu çözüldü

taraf gazetesini bi tarafına soktuğumun çocuklarının beslendiği kaynakları kurutmadıkça bu sorun ertelenir, durur.

sikmişim avrupa birliğini de amerikayı da almanyayı da fransayı da ermeni piçlerini de. getir idamı kardeşim; yediği tasa sıçan, yaşadığı devlete kafa tutan, başta apo piçi olmak üzere ermeni asıllı bu orospu çocuklarını sırasıyla as; bak bakalım, çözülüyor mu? çözülmüyor mu?

edit: neyi eksiledin lan ermeninin dölü. hoşuna gitmedi mi yoksa.

salak kadın yoktur

az votka vardır.

bu olaya misliyle karşılık vereceğiz

http://haber.mynet.com/fa...pici-iddia-587359-guncel/

bakara suresi ve kuranın çelişkileri

nasıl bir ilkokul talebesine limit, türev, integrali anlatıp, anlamasını bekleyemeyeceksek; sadece %8' ini kullanabildiğin beynini tam olarak eğitmeden, yeterince araştırma yapmadan yani, bunları idrak edip, çelişki değildir demeni beklemek saçma olur dediğimiz başlıksı.

allah(c.c.) gönderdiği peygamberlere de inanmayanlara hak yolunu göstermek için bazı mucizeler vermiş; bu zındıklar ise gözleriyle şahit olmalarına rağmen, büyü demiş, hile demiş, inkar etmişlerdir. inanç meslesi bu kardeşim sonuçta. bardağın neresinden baktığına göre değişir. inançlıysan her şey çok dolu, inançsızsan herşey çok boş gelir.

not: ateist kardeşlerime sesleniyorum. @11 deki arkadaşın da önerdiği gibi, kuran-ı kerim' in mealini okuyun, tefsir okuyun, ilimlenin, dağarcığınızı genişletin de öyle gelin. ya da aynen böyle hiç bir şey yapmadan, kuran hakkında atıııın, tutun. kimbilir, belki de haklısınızdır. iki kere iki dört değildir.*

byebaykus

özünde türk, kürt, laz, çerkez, rum... vb. gibi olsa da, ne mutlu türküm diyebilen; yani, etnik kökeni ne olursa olsun, bir bayrak altında kardeşçe yaşamak isteyen; bölücü söylemlerin ve şahısların karşısında duran; ben dahil, milliyetçi ruhu taşıyan vatansever kardeşlerimin, yazdıklarının altına imzasını atacağı vatansever bir arkadaşımızdır.*

penisine apo dövmesi yaptıran göt

mehmetçiğin, götlerine dövme yapacağı, dalağına kadar sikeceği götoğlu göttür kendisi, çok afedersiniz.

utandıran sorular

saba tümer' in rıdvan 'a sorduğu : ne zaman milli oldun?

erkekleri mutlu etmenin yolları

black eyed witch.

kadınları itici yapan detaylar

aşure kazanı büyüklüğündeki götleri.

en yakındaki kitabın 56 sayfasının 5 cümlesi

"cesur bir adammış. onu ve mürettebatını kurtarmak için daha da iyi bir neden bu," dedi Austin. "geminin dipteki konumu hakkında bir fikriniz var mı?"
beyaz ölüm - clive cussler

öldükten sonra yaşamı vaad etmeyen din

öldükten sonra portakala vitamin veya tavuk boku olmakla yetinebilecek kişilere hitap edememiş din.

ehe ehe ehe

berbattır. ağzına veriyim, ehe.

espri yapamayan adamın çıkardığı ehe

açtığı başlıkla ve içerikle alakasız, bok gibi ve acayip itici cümle bitirici hede. yapma şunu kusacam artık be.