bugün

türk sinemasının güzel oyuncularından suna yıldızoğlu'nun avustralya'da yaşayan ve türk insanını özlediği için ülkemize geri dönüp yerleşmeye karar veren kızı.

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=57748
+suna hanım, kızınız bir alien
-allen mi, ne allen'i ya?
+allen değil ya, alien, ne allen'i
-nasıl yani?
+insana benzemiyor pek, böyle bir yaratık görmemiştim
-hösttt
avustralya da sıradan bir genç kız olacakken, Türkiy de ilahe olmayı seçen hanım kız.

biz buna kedi ulaşamadığı ciğere mundar der diyoruz. Tanışıp, kendisinden bizzat özür dilemek istiyoruz.
-Avusturalya da oyuncu olmak veya bu yaşta kamera arkasına geçmek çok zor.

Suna Yıldızoğlu: Türkiye de tecrübe ve para kazanma imkanı varken, neden senelerce orada kendisini zorlasın ki? Kısa metrajlı filmleri var, zaten üniversiteye de onlarla girdi. Ama burada başarılı işlere imza atarsa kocaman bir CV ile dönecek.

-Küçüklüğümden beri çok film seyrediyorum. Oyunculuk yeteneği bende de varsa bundan gurur duyarım.

"Kamera arkasında çalışmak istediğinizi söylüyorsunuz ama Türkiye ye kısa bir süre önce dönmüş olmanıza rağmen oyunculuk teklifleri almaya başlamışsınız. Hayır mı diyeceksiniz bunlara?"

- ikisini de yapabilmeyi çok isterim aslında... Ben sanat dallarının tamamıyla ilgiliyim.

-avustralyada Tek başına yaşamak, özellikle garsonluk yaparken çok zormuş.

konuşmalı haberde,hakkında denilen, diyen, anasının kızı.

"tank..! load the jump programme.."

t.: ..reloaded!
anasıda babasıda ingiliz olan türk sanatçı.
yanlış hatırlamıyorsam sprite reklamında oynayan gözüme seksi gözüken hatun kişisi.
keşke bir görüşsek de türk insanının neyini özlediğini sorsam. ben ve ne kadar tanıdığım insan varsa buraları terkedip avusturalyada yaşamak gibi bir hayalimiz varken, miss allen sanki benimle ve arkadaşlarımla daşşak geçiyormuş gibi hissediyorum.
(bkz: dünya sıfat şampiyonu)
edit: valla çok merak ediyorum miss allen bana özelden mesaj atın.
bazı fotolarında mal gibi çıksa da çok saf çok duru bir güzelliği vardır.
yerden yüksek dizisinde juliette rolünde şu sıralar. dizide kendisine kısaca juju diyolla. 10.07.1989'da londra'da dünyaya gelmiş bu güzel.
gözlerimin aradığı insan.
çocuksu gelmiştir bana hep; bi tanışsak diyorum?
yerden yüksek dizisinde çok güzel fransız taklidi yapar kendisi.sempatiktir dizide.
merhamet adlı dizi'deki ırmak rolüyle oyunculuk dersi veren sanatçı.
(bkz: Joe allen)
merhamet dizisinde oynayan güzeller güzeli oyuncu.tam bir attir efenim.
10 temmuz 1989 doğumlu türk televizyon sinema, dizi oyuncusu bunun yanında muazzam bir güzelliğe sahip kişi şu sıralar merhamet adlı yapımda Irmak karekterini canlandırmakta nitekim başarılı bir oyuncu grafiği çizmekte itici , kibirli , donuk Irmak karakterinin fazlasıyla hakkını verdiğini düşünüyorum ve başarılı buluyorum .
beyaz show sayesinde kendini bizlere göstermiş güzel insan. Ekrana kilitlemiştir kendisi beni. Fazla güzeldir.
reklamda gördüğümüz kadarıyla kadını metalaştırma malzemesi olmuş subliminal mesaj vermiş kişi.
n11.com da milletin önüne domalmak suretiyle subliminal mesaj veriyor. O reklamda başka 25. Kareler de yakaladım. Çocuklar açısından zararlı olduğuna inanıyorum.
Ha profesyonel değilim ama çocuklarla ilgili çok seminere katıldım. ve profesyonellerden eğitim aldım.
beyaz show ile dikkatimi çeken, bu gün izlediğim n11 alışveriş sitesi reklamı ile aklıma kazınan masum yüzlü harika kız.

ayrıca n11 sitesinin reklamını yapan ekibi kutluyorum son zamanlarda bu kadar dikatimi çeken bir reklam filmi olmamıştı.
N11 reklamıyla kalbime taht kuran hatun. Bir de bilgisayarın içine girme sahnen olmasa.
Saçını siyaha boyatirsa, herkesin megan fox sanacağı kişidir.
beyaz show'da zorla şarkı söyletilen güzel. güzel mi dedim? çok güzel lan.
(bkz: yasemin allen)
n11 reklamında izlediğimiz, süper bir surat ve bacaklara sahip olan hatun.

(bkz: yasemin kay allen)
n11 reklamında bilgisayar a girerken bizi bizden alan bayan oyuncu.