çırılçıplak otururken ailenin gelmesi durumundan daha da kötü değildir. Tecrübe edilmiştir. Valla ceylan gibi seke seke odaya kaçtım.
ter içindeyken, yapış yapış pantolon giymeye sebebiyet verir. daha kötüsü banyodan donla çıkarken misafirle yüz yüze gelmektir. yaşamadım ama elbet biri yaşamıştır. haydi şimdi hep beraber onun için üzülelim.
mastürbasyon yaparken ebeveyne yakalanmak gibidir.
kapıyı açana kadar giyinmek için kullanılan zamandan ötürü misafirin yüzünüze pis pis atacağı bakışların habercisidir.
(bkz: içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)
kimin geldigine kameradan bakilir samimiyse acilir diilse acilmaz takilmaya devam edilir. Habersiz gelen misafir her seyi hak eder kimse kusura bakmasin.
misafir önemsiz biriyse, yanına çıkmayacaksanız, odanızda kamp kurmaya devam edebilirsiniz. (bu tatillerde eve geldiğinizde geçerlidir.) kendi evinizde zili duymamış numarası yapıp kapıyı açmayabilirsiniz de. alternatifler mevcuttur. don atletin rahatlığı, misafirden önemli değildir.

misafirlerden nefret ediyorum.
evin yarı çıplak olması misafirin "ah yazık doğru düzgün bir evleri bile yok" gibi söylemlerine neden olacaktır.
başkası açsın kapıyı denilir. ama başkası yoktur genelde. amına koyim böyle işin o zaman.
'evde yokuz' seklinde bagirmaya bile neden olacak derece rahat bir andir.
(bkz: mastürbasyon yaparken yakalanmak)
Yaz sıcaklarıyla başa çıkamayan yurdum insanının tişörtü filan çıkarıp koltukta bir güzel yayılmışken ansızın gelen misafirdir.

Ayıp olmasın denilerek üst baş toparlanır kapı açılır. Sonra bu sıcakta geçmez vakit tabii.