bugün

entry'ler (96)

liseye yeni başlayanlara tavsiyeler

aslında her yerde olan ama lisede epey hissedilen devrecilik olayını bitirin gözünüzü seveyim. yahu ne kadar gereksiz ve saçma sapan bir adet, alışkanlık, kural, her neyse. hep üst sınıftakiler alt sınıftaki öğrencileri özellikle de yeni gelen çaylak, çömez, fresh man olan öğrencileri hep ezerler. yemek sırasında, top sahasının kullanım önceliğinde, vs. niye size bitirin diyorum? bir yerden başlamak lazım. alt sınıftakileri ezen öğrencilerin mazereti hep aynıdır. onlarda çömez iken üst sınıflar tarafından ezildiklerini söylerler ve aynı şeyi uygulamayı mübah görürler. birilerinin bir yerden başlaması gerekiyor ve bunlar siz olun. yoksa lisede alt sınıfları ezen, onların hakkını yiyen, adaleti gözetmeyen, onların özgürlüğünü kısıtlayıp şimdi ise özgürlük, adalet nutukları atan abileriniz ablalarınız gibi olmayın. nedense bu ülkede herkes sıra kendine gelince adalet istiyor.

27 ağustos 2013 arsenal fenerbahçe maçı

maçtan önce ihtimal vermediğim ama ilk yarıdaki arsenal ve fenerbahçeyi görünce "fenerbahçenin turlayabilme ihtimalinin kuvvetli olduğunu" düşündüğüm maç. bence fenerbahçe biraz inanarak çıksaydı olabilirdi.

yılmaz vural ın a milli takımın başına geçmesi

geyik olsun diye değil gerçekten katıldığım görüştür. kim kaldı ki denemediğimiz. herkesi denedik. bu adamın neyi eksik gelenlerden. bari ölmeden çok istediği milli takım hocalığını bir görsün adam. çok istiyor ve bunu açıkça dile getiriyor.

17 temmuz 2013 galatasaray açıklaması

bir galatasaraylı olarak gurur duyduğum açıklamadır.

intihar

zayıf insanların kalkışacağı, acizlik, basitlik gibi nitelendirilen durum. bu şekilde nitelendiren kişilere sorulmalıdır. hayatta başına gelen en büyük sıkıntı ne? karşılaştığında tüm yolların çıkmaz olduğu kaç sıkıntı ile baş başa kaldın. bunların cevabını kendine bir ver ondan sonra insanları yargıla.

sinyal verdiği anda şerit değiştiren denyo

sinyal verince şeriti kullanma hakkının ışık hızıyla kendine geçtiğini sanan kişidir. evet bende çok muzdaribim bu şahıslardan. çoğunlukla halk otobüsü şoförlerinden görüyorum bu hareketi. sinyal verdikten sonra bir aynadan bak gelen var mı diye. ha aralarında bir fark kaldı oda çok güzel oldu. eyyorlamam bu kadar.*

alper potuk

bir eskişehirsporlu olarak eskiden yıldız futbolcularımızı kaybetmek istemezdim, satan yönetime de sinir olurdum. ama alper için böyle düşünmüyorum. eskişehirspor bu sene beni kanser etti. anladım bu takımdan bir cacık olmayacak. alpere sesleniyorum git büyük bir takıma geleceğini kurtar. ikinci takımım olan galatasaraya gitsin isterim. bu arada bu başlık altında bazı yorumları okudum. onların birkaçına cevap vereyim. alperin fiziğinin zayıf olduğunu yazan olmuş. bu çocuğu rıza çalımbay çıkarmıştı. o haliyle bugünkü hali arasında müthiş bir fark var. tabii bunu eskiehirsporu devamlı takip edenler görebilir. bu sene fenerbahçeye karşı oynadığı iki maçı izleyen nasıl atik, hızlı güçlü olduğunu da görür. bir de alperde gs çirkefliği olduğunu söyleyen var. çoluk çocuk ne diyeyim. eyyorlamam bu kadar.

öne eğilirken memeleri kapatmak

delik bardakla su içmeye çalışmaktır.

araba kullanmaya yeni başlayanlara tavsiyeler

rica ediyorum virajı dönerken bulunduğunuz şeriti koruyun. öyle viraja girerken en sol şeritte iken çıkarken en sağ şeritte bulmayın kendinizi. yada tam tersi.

yaran entry ler

(#19120670)

fuck me like there is no tomorrow

ing. kahretsin! hey dostum senin derdin ne ha!

kuku ve pipi

ayırmayın sevenleri.

yaran entry ler

(#19046423).

nestor fernando muslera micol

allah razı olsun bu adamdan, aldığı para sonuna kadar helal olsun. zamanında taffarel'i,hagi'yi sevdiğimiz gibi seviyoruz seni.

12 mart 2013 schalke 04 galatasaray maçı

şu anda dokunsalar ağlayacağım. helal olsun hepinize. Allah razı olsun hepinizden. yahu ben son 10 senede bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. yahu haykırmak istiyorum, ses tellerimi yırtmak istiyorum. yok daha ötesi.

yaran başlıklar

(bkz: görülen rüyada adobe flash player uyarısı görmek)

kürt çocuklarının acayip zeki olması

o zekayı dağa çıkmak için kulanıyorlarsa gerek olmayan zekadır.
edit: kürtler eksilemeye başladı.

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

kaşlı, gözlü, döşü kıllı.

türk kızını her fırsatta kötüleyen yavşak erkek

(bkz: ateş olmayan yerden duman çıkmaz)

1 mart 2013 panathinaikos anadolu efes maçı

ilk yarının sonunda farmar ın müthiş asisti ile yine duşa soktuğu maç.