bugün

ya çok eğleneceğim ya da nerden de teklif ettik diyeceğim. orta kritik bir gün.
Benim için anlamı izmir yolculugu. Bu sene de iyi gezdim maşallah.
Kimilerinin a'yı uzatarak telaffuz ettiği kelime olup, bizi nelerin bekliyor olduğunu kestiremediğimiz için birçok insanın endişe ve gelecek kaygısı ile andığı meçhul, evet.
bir önceki günün aynısı olduğundan geçmiştir çoktan.
otopsiraporlari.

Aynı benim gibi düşünmüş ilginç.
Bir önceki günün aynısı olduğundan Geçmiştir çoktan.
ramazan bayramıdır.
yapacağı işi s*.
ramazanın son günü 20 nisan.
Yolu gözlenen ama bir türlü gelmek bilmeyen.
Bugün bir şey kesfettim; yarın diye bir gün yok. yatar kalkar yine bugünü yaşarsın.
Tek umudumuz yarında. Yarın her şey daha güzel olucak.
bin bir zorluk ve bin bir yorgunluk.

bazen bir tür hafifleme, bir kurtuluş.
Acaba ölecek miyim?
Haftanın son günü ve 2 gün dinlenip pazartesi gelecek sendrom yaşayacağız ne çabuk geçti 2 gün diye söyleneceğiz.
“Yarın” varlığı net degildir... Bilinmez.
Hep var amk.
yazın başındayız ama yürek baharda papatya tarlasına düşmüş gibi kıpır kıpır gün sonu yaşamak dileğinde yarın için.
Umutlarımızı yeşerten gün . Artık gelecek olan gün.
Dilimizde izmir marşı , kalbimizde güneşli günlerin umudu.
bir virayete göre asla gelmeyecek.
Ygs lys hazirlanan bir ögrenci iseniz yarında öbür günde ders çalışırsınız. Sabit durum değişmez.
En sevdiğim kelimelerden biri.

Hele ki yapması gıcık gelen şeyleri ertelemek için kullanılınca daha çok seviliyor.

Mesela kim yapmak istememesine rağmen yapmak zorunda olduğu bir işi " skerim böyle işi amaan yarın yaparım." deyince rahatlamaz ki?
yalnızca Tanrının olandır.

biz şimdiye aitiz ve bir şimdimiz yoksa bizde yokuz demektir.
Birgün sizi dünyadan alacak gün.
görsel
yarınmlar hep güzel olacak diye ümit ediyoruz. fakat güzel olsa dahi onun farkına daha sonra veriyoruz velhasıl kelam ölüm güzel şey budur perde ardından haber, hiç güzel olmasaydı ölür müydü peygamber. diye bir sözü vardır üstadın.
güncel Önemli Başlıklar