bugün

işçinin yaşadığı durum.
Ev hanımı olmanın en güzel yanı: yarın işe gitmemek.
Üzücü durum.
dumura uğratır. benimde dersim var yarın arkadaşa söyledim imza çakacak bana. rahatım yatış. uyumak çok güzel şey. göz kapaklarını bi kapatıyosun oh mis hiç bir şey hissetmiyorsun. soluk alıp vermek dışında hiçbir yerimiz kasılmıyor. tertemiz. rahat.
Makat ağrımdan dolayı benim için geçerli olmayan bir mevzudur.
sikerim amk bugün 4 de yatacağım yarın gitmiyorum işe falan

diyebilmek isterdim.

maalesef gecenin 2 si ve 4 saat sonra uyanmam gerek.
Bir süredir izinli olan şahsımı germiş durum. Yine işi gücü plan proje olan tiplerle muhattap olacagım. Hiç sevmiyorum.
çıkar göster lan telefonunu...
bu sistem kalkmalı ya. ya dünya da insan gücüyle çalışma ortadan kaldırılmalı. ya da bir şekilde zengin olmalıyız. oda olmadı haftanın tatil sayısını 3 ya da 4 güne çıkaralım.
bir gece yarısı size sigara yaktırır, hayattan soğutur. henüz daha hafta içinin ortalarında olmanın bilinci daha da kötü, uzun yıllar boyu her hafta, hafta sonunu iple çekecek ve hafta içleri de 3 kuruş maaşa talip yarın işe gidileceğinin bilincinde oflayarak, puflayarak geçirmek dahada kötü sadece bu sebep bile yeterliyken bu denli ölmeme isteği niye ?
not : entry de intihara teşvik yoktur, yukarıda saydıklarımı yaşayan herhangi birine sor belli bir kesimi yaşamaktan bıktım der, yaşamayı sevmiyorlar ama ölümü tatmakta istemiyorlar.
akla gelince can sıkar.
uykusuzluktan öldüğüm bir günün sonrasında saati 3 etmeye ramak kalmışken akla gelen gerçek. yıl olmuş 2021 hala sabah kalkıp işe gidiyoruz...
sabah çişe gittikten sonra uyumak daha havalı.
Edit: beni seven güzel insana burdan selamlar, entirim gönderilmeden beğeniyor tşk.
Olum çalışacak işin varsa,sağlıklıysan ele muhtaç değilsen Allah'ına şükret.
aklıma gelince canım sıkıldı, sizi de ortak etmek istedim. kahrolsun kapitalizm...
Yeni mezun bir işsiz olarak hayalini kurmamanız gereken şey. Baba parası yemek ruh sağlığı açısından çalışmaktan çok daha iyidir aq. Hiç baba parası yiyorum yaaa diye kendinizi ezmeyin. Tabi yiyeceksiniz aq babanızın parasını başka kim yiyecek. Orospu çocuğu akrabalar yiyeceğine öz çocuğu olarak siz yiyin en doğal hakkınız. Siz yemezseniz akrabalar yer bak benden söylemesi. Göğsünüzü gere gere yiyin aq.
Pazartesi sendromunun başlamasıdır.
Güzel bir şeydir. Şüphesiz pazartesi sendromunu özleyenlen işsiz çok.
Meğer ne büyük bir nimetmiş..Allah kimseyi başkasına muhtaç etmesin.
aslında yarın ise gitmek değil de ömür boyu ac kalmamak icin hep ise gitmek zorunda olmak insana bogucu geliyor .
hobinizi iş haline getirin gençler, o zaman işe gitmek asla sorun olmaz...
Pazartesi sendromunun kapı gibi geldiğini gösterir. Sabahın 6 sında hem de.
Işe gitmicem ama 5 te ayakta olmak zorundayım, yolum uzun.
(bkz: üzen entryler)
istemiyorsanız gidin istifanızı verin sanki zorla tutuyorlar. bide demiş ki 3 gün tatil olsun bak hele 2 gün sonra 3 günde az gelir 4 istenir öyle gider.

sizi gidi tembel tenekeler.