bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: yazık ama o da insan)
    1 ... purpledreamz
  2. 2.
    kıyamet alameti bunlar....
    1 -6 ... esprimakinasi
  3. 3.
    görür görmez tüm vücut kimyamı allak bullak eden mutant canlıdır. bir insan neden bu şekil doğar? yoksa freddy krueger misali onlarca kişinin tecavüzüne uğramış bir annenin evladı mıdır? aklıma gelen sorulardır.

ama bir maymun/şempanze benzerliğinin söz konusu olduğu aşikardır.
    1 -3 ... eskisevgili
  4. 4.
    radyasyon, bazı kimyasal ajanlar, patojenik virüslerin dnanın yapısını değiştirmesi gibi sorunlar yüzünden yaşanan aslında önceden beri süregelen bir durumdur. fakat mutasyonların dereceleri olsa da artık bu uç bir nokta ve çok üzücü.
    1 ... kacak kelebek
  5. 5.
    (bkz: sakalli bebek)
    -2 ... mulayim
  6. 6.
    tüm bebekler yaratık gibidir, ilk anda, muşmula gibi çıkarlar meydana, buruş buruş, sonra düzelirler tabi.
    2 -2 ... azorka
  7. 7.
    aşırı derecede gaz maskesi takmış insana benzeyen bebektir. doktorların evrim teorisi hakkında yorumlar yapmasına neden olan canlı.
    (bkz: allah rahmet eylesin)
    ... aktif matkap
  8. 8.
    evrimci doktorların aha ben demiştim işte evrim, işte kanıtı diyeceği hadise. bu tür dnasında çeşitli mutasyonlar meydana gelmiş bebekler zamanından beri vardi ancak dnayı etkileyen faktörler arttıkça meydana gelen değişikliklerde de artış oldu.
    (bkz: allah ailesine sabır versin)
    ... memolf
  9. 9.
    iç parçalayan hadise. haberlerde gördüğüm anda tüylerim diken diken oldu. açıkçası aklıma gelen şey sigaranın böyle bişeye sebep olup olamayacağı. gerçekten de kimyasal etkenler buna sebep oluyorsa sigaranın fazla tüketimi de spermlerde ve yumurtada böyle bir bebeğin dünyaya gelmesine sebep olabilecek bir mutasyon oluşturabilir mi acaba? bu bebekçiğin bu şekilde doğmasının sebebi gerçekten sigara olsa şimdi şu anda bırakabilirim ya da aranızda bırakmayacak olan çıkar mı gerçekten merak ediyorum. allah ailesine sabır versin. umarım bu genetik hata sadece o seferlik yumurtadaki ya da spermdeki hatadır. yoksa bir anne ve babanın böyle bir acıya bir kez daha dayanabileceğini düşünemiyorum
    ... st27
  10. 10.
    doğuran annenin yaşadığı şoku tahmin bile edemediğim inanılması ve dayanılması güç bebek.
    ... j butterfly