bugün

türk hava kurumu türk kuşu tesisleri yerine,
türk hava kuşu, türk kuşu tesisleri.

benzeri canlı yayın şaşkınlıklarıdır.
star'ın yeni kurulduğu zamanlardan kalma yaran bir sahne.
http://www.youtube.com/watch?v=K-EPfpP6fak
canlı yayın burası televizyon efendim - reha muhtar.

böyle saçma sapanak salak falak laflar etme - reha muhtar.
hakan önüne aldı, hakan, hakan vursa gol olur, hakan, vuruyooooorrrr out..

bir milli maçta spiker söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.
lale mustafa paşa.

bu gerçekten bir yarışma sunucusunun yaptığı bir şaşırmadır. canlı canlı izlenmiştir.

şaşırma olduğu konusuna inanılmak istenmiştir. sevilen bir spikerdir.
galasaray ın avrupa maçlarından birindendir bu şaşırma.

x: takımımız ataga girerken top kaptırıyor.kalemize tehlikeli geliyorlar.*size biraz hakan şükürden bahsetmek istiyorum.hakan türk futbol tarihi istatistiklerini altüst ed..!?!? ve goooolll.hakan attı.kral attı.
(bkz: radyoda mac anlatan spikerler)
reha muhtar;
aslinda bunlara hayvan demek istiyorum ancak canli yayin oldugu icin soyleyemiyorum sayin seyirciler.
ciddi bir haber sunan spikerin başına gelebilecek en feci şey.

http://www.youtube.com/watch?v=1nj24tXoQco
(bkz: anam costu lan bunlar)
alexten tekrar alex *
hem penaltı hem gol *
hepsi için (bkz: ilker yasin)
hava durumu sunan spikerin programı kapatırken "herkese donsuz geceler diliyorum" demesi.*
geçen hafta içindeydi rastgele anahaber bültenleri arasında gezinip duruyordum. mehmet ali birand bir an için çok çabaladı ama bir türlü milliyetçi hareket partisi diyemedi. en son şunda karar kıdı;
-bu konuda milli hareket partisi...
yani komik olduğundan değil de sürekli yapıyor böyle hatalar. sadece onlardan biri.
madrid in midyat ilçesi (bkz: mehmet ali birand) *
Fenerbahçenin sarı lacivert başkentin, Ankaranın bembeyazlı, iii... senfonisini mehmet okurun mavi bembeyaz boruyla dönücez onun için bizden ayrılmayın dokuz dakika sonra buluşuyoruz bizden ayrılmayın efendim. ( ( Mehmet Ali Birand ) )
pkk ya yapılan güneş operasyonunu anlatma heyecanı ile spikerin ağzından çıkan söz:
teröristler köşeye sıçtı.
doğrusu: teröristler köşeye sıkıştırıldı. *