bugün

entry'ler (185)

türkçe isimlerin yabancı karşılıkları

enes - an ass

yaran trafik polisi anonsları

4570 girmeye çalıştığın yer engelli park yeri sen engelli değilsin devam et.

yazarların içinde bulunmak istedikleri oyunlar

need for speed hot pursuit 2010 oyunundaki kasalı kırmızı nissan ın sürücüsü olmak. bütün o nissanları uçurumdan aşağı sürüp kurtulasım var; bir araba her virajda, her sollamada, her dar yolda, her son sürat gidilen otobanda karşına çıkar mı arkadaş.

kollarını açıp koşarak gelen bülent ersoy

yüzüklerin efendisi orta dünya oyunundaki trollerin düşman bir birlik ya da yapı gördükleri andaki koşuşunu akla getiren hücum hareketi.

başlıkları alt alta okumak

hastası olunan sözler
ak parti ye oy vermeyenin müslümanlığı şüphelidir

hadi ordan *

80 ler ve 90 ların unutulamayan abur cuburları

görsel
yüzü gözü buruşturan bu sakız da favorilerden biriydi.

cinsel isteği bastırma yolları

bugünlerde fazlasıyla popüler olan dedelerin videosunu izlemek. * *

gülüşüne aşık olunan insanlar

(bkz: kemal sunal)
görsel

calgon reklamındaki ustanın müşterisiyle sevişmesi

makinesinin rezistansı kireçlenen kadının memelerini sıvazlamasıyla salık verecek olan olaydır.

ateistlere sorulan saçma sorular

+ kanka ateistim deyince kızlar direk veriyormuş diyorlar doğru mu?
- tabi oğlum ne sandın.
+ yemin et?
- atom çarpsın.
+ hımm..

yaran facebook grupları

dokuz eylül üniversitesi tınaztepe kampüsünün dağ başında olmasına sitem eden öğrencilerin açtığı grup:
"hükümet tınaztepeye öğrenci açılımı yapsın, bizi dağdan indirsin"

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

- seni seviyorum
+ yalnızca iş arkadaşlarım bana seni seviyorum der. *

yaratıcı dayak ekipmanları

modifiye edilmiş banyo havlusu. havluyu bir düzleme enine serin, üstteki bir köşesinden tutup alt kenara kadar uçak yaparmış gibi getirin, çift katmanlı kısmın kenarından başlayarak sıkı bir şekilde yuvarlayıp rulo elde edin. rulonun kalın ucundan tutmak suretiyle kırbaçlama hareketini yatay olarak yakınınızdaki bir kişiye uygulayın."şşrrakk" efektini duyarsanız var gücünüzle kaçmaya başlayın eğer şansınız varsa sağ olarak kurtulabilirsiniz. yok ben duymadım diyorsanız biraz daha çalışmalısınız.

not: materyal olarak çarşaf kullanılması ölümcül etkilere yol açtığı için kullanılması tavsiye edilmez. *

2009 yılının tek şarkılık özeti

sagopa kajmer - kötü insanları tanıma senesi *

tek başına yapmaktan hoşlanılan şeyler

tetris oynamak. başkaları olduğu zaman neyi nereye koyacağına karışmıyorlar mı fitil ediyor adamı.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: yazarların 2010 yılından beklentileri)
(bkz: çayı on şekerli içmek)

yazarların 2010 yılından beklentileri

kutup ayılarının ve penguenlerin ölmemesini istiyorum. bir de kilo alabilsem şöyle 10 kilo kadar süper olacak. çok zayıfım be sözlük bildiğin kemiğim yani.

yaran msn iletileri

vizelerın sonu gelıyo:D benım başalam zamanım da gelıyo:D artık alemlere akcam kopalrım az bea:D :P eylen mek bizmde hakımız dimi:P cok calıştık:D:D:D

imla ne demek biri arkadaşa öğretmeli. *

kazan kazan

kazı kazandan daha gelişmiş bir kazanma eylemidir.

yaran yanlış okumalar

pidecide menüdeki kaşarlı kuşbaşılı pideyi üstteki kıymalının da göze çarpmasıyla kıymalı kuşbaşılı olarak okuyup oha demiştim.