bugün

kavga ederken o kadar uykum vardı ki kafayı koyduğum gibi uyumuşum...
ağzımla kuş tutsam cinsini beğenmezsin.
noktasına virgülüne dokunmadan;

"komili komili komili
-ya ağzınla yapıyosun!
-yok götmle yapıyorum amına koydumun salağı bak komili komili komili.aagyauhajha :d:d"
Ayran içtik, ayrı düştük. Bira içtik, tartıştık. Soda içtik, dövüştük. Doğru içeceği bulmaya çalışıyoruz.
inanmazsınız geçen 6alatasaray'lı birine; '' oruçlu musun?'' dedim. ''hayır, ama bizim uefa kupamız var'' dedi.
'Oku.

Okumayana ekmek yok olm bu devirde.
20 minutes ago, with Vahiy '

evet vahiyh aracılığıyla güldürdü.*
güzeller içinden bir seni seçtim. seni de seçtim,sende gel,şu da gelsin. ayy yerim hepinizi.
"Teknoloji çok gelişti. Lafı burdan yazıyorsun, taa bilmem nerdekine kapak oluyor."
Ertem Şener'e ince uçlu Nokia şarj aleti vermeyin lan!
ilkokula başladığında Messi'nin çantasında kalem, silgi, defter ve top varmış.. biz sanki matkap, hilti, kaynak makinası falan götürüyorduk
şimdi ßen duvara ölümlerden ölüm yazıcam sizde durumu beqenince ölümlerden ölüm ßeqenmiş olucaksını z ! (;

edit: aynen copy-paste' tir.
mesut: alo nuri ! arda'yla hamit'i bul hemen gel mevzu var !
sarışın: yalnız kaldım yaa. bugün herkes sözün bittiği yerdeymiş. nerde bilmiyorum ki.
facebook'tan, twitter'dan terör protesto edilmez.türk milleti,sen protesto fırsatını kasım 2002'de, temmuz 2007'de,haziran 2011'de kaçırdın.
8. nesil yazar hoşgelmiştir efendim. daha gelmeden nick altına 5000 küsür entry girilince öldü sandım.
8. nesil yazarmış lan. gelmeden nick altı yüzlerce sayfa dolan yazar ayrıca.
televizyonda doktorlar diye bir kanal var. arada showtv diye bir dizi oynuyor.
edit: doktorları büyük beğeniyle izleyen arkadaşları üzdüm galiba. eksiliyorlar durduramıyoruz.
bir trabzon polisiyesi, kemen ç.
Bence artık sen de herkes gibisin; sıradansın anacım, halktan birisin...
bir ilişkide araya "özlem" girsin deniliyorsa o araya sadece özlem girmez. buse girer, sude girer, tuğçe girer.
milletin barış elçisi angelina jolie bizimki nihat doğan...
bombing for peace is like fucking for virginity.

(Barış için savaşmak, bekaret için sevişmeye benzer.)
mesut özil ! istersen san marino milli takımını seç yine de damarlarında türk kanı dolaştığı belli olacaktı.
tayyip: lafa gelince deli yürek, icraate gelince fatih ürek.
Zil çaldığında çıkarken " Ben size çıkın dedim mi ? " diye soran öğretmenime " Bu çalan çobanın kavalı mı lan ? " demedim, diyemedim.