bugün

dalgınlık sonucu içinde birinin ihtiyacını giderdiği tuvalete dalmak ve her iki tarafında yerin dibine girmesi olayı.
Baybars tuvalete girmiştir,çişi vardır, 2 tane kabin vardır, ikisinin de kapısı aralıktır, aralıktan göz ucuyla bakar ve kimsenin orda olmadığını görür, kapıyı iteler, fakat birşey kapıyı zorluyordur, lakin ses yoktur, baybars biraz daha güçle kapıyı ittirir, kapı yine açılmaz, aşağı doğru bakılır, sıçar pozisyonda duran adamın endişeli iki gözü baybarsa doğru bakmaktadır, baybartan sessiz bir "pardon" çıkar, ve hızlı adımlarla tuvaletten çıktığı anda dakikalar boyu sürecek gülme krizine girer. *
tuvaletteki kişinin durumuna göre utanç seviyesinin değişeceği durum.
öksürüğün de fayda etmeyeceği olay.
unisex tuvaletlerde utanç sayısını 10 katına çıkarabilecek durum.
tuvalete oturmadan sıçma durumu
dolu olan tuvaletten ziyade,içerideki hacet gideren vatandası görmeyip suratına işemek daha bi yüz kızartıcı olaydır.
abiciğimin, canım sarhoşumun bir zil zurna gecesi; yanlışla açtığı kapının önünde durduğu süreyi, utanmasından kaynaklanan kendini affettirme isteğiyle hatundan özür dilemek için daha da uzatarak ve dolayısıyla yaşlı teyzenin çığlık çığlığa kriz geçirmesine sebep olarak bizi yarım yarım yardığı, ortada haram helal bırakmadığı pür neşeye dönüşen özür dileriz teyze ama boşver bee oğlun yaşında, eylem.
-çok pardon boş zannettim
-olsun ya! yer yoksa gel beraber sıçalım kardeş kardeş
sadece türklere has olmayan bir özelliktir. alman ırkı da bu hataya düşmektedir. sizin buluduğunuz tuvalete giren kişi çok tatlı 5 yaşında ufak bi sarısın almansa * kızamazsınız da. özür dilerim yanlışlıkla girdiiiim diyince de onu yiyesinizi getiren durumdur * * * *
utanç verici bi durum her iki taraf için de.
kapısını kilitlemeden işini gören kişinin daha fazla utanması gereken hadise.
3 eylül 2005 gecesi zelig barda yaptığım zırvalık...amca korkunç görünüyordu.o durumdan beni kurtaran başka biri vardı ki şuan sevgilim olur!bazen aptal olmak ii oluyor...
(bkz: erkek erkeğe)
- pardon beyefendi yanlışlık oldu
- olur mu hanımefendi , buyrun buyrun lüfen önce siz şey edin , ben yarımda yaparım...
(bkz: boktan bir durum)
anaokulunda kapıyı calmayı ogrettiler eger icerdeysekte "dolu" die bagirmamazi hala uygulamama ragmen anlasilan icerdeki anaokulundayken benle ayni sinifta deilmis dedirten olay
alaturka tuvaleti alafranga sanıp tuvaletini yapan insanın üstüne sıçmakla sonuçlanabilecek hedehödö.
Eğer daldığınız tuvaletteki insanla duygusal bağ kurabilirseniz olaylar gelişir
(bkz: aşıkların birbirinin götünü silmesi)
şükredilmesi gereken bir durumdur çünkü içerideki siz de olabilirdiniz.
isyan anına şahit olmaktır.
dolu olduğu halde yanlışlıkla girdiğiniz tuvalet bayanlar tuvaleti ise daha da rezil oalbilirsiniz . hatta tecavüzcü gözüyle bakabilirler size .
(bkz: bayanlar tuvaletine giren genç delikanlıya linç girişimi)
çift taraflı utanç duyma durumu.
+ayyy, pardon yaaa beyefendi......*
-kokudan anlamadın mı be adam?
-bu tuvalet yanlışlıklarla dolu ve ben ona girdim.
-ne gibi yanlışlıklar beyfendi biraz daha detaylı anlatır mısınız?
-içeride bir resim vardı ve dünya düzdü.
-çok ilginç.
-insanlar putlara tapıyordu içerde.
-allah allah.
-insanlar ensest ilişkilere giriyorlar, birbirlerine tecavüz ediyorlardı.
-nasıl olur?
-iki artı ikiyi hesaplamaya çalıştım beş çıktı.
-bak.
-yanlışlıklarla doluydu tuvalet. sizce sorun nedir doktor bey.
-abi sen kabız olmuşsun iki aydır sıçamadığından halüsinasyon giriyorsun, git şu ilacı al siktir git burdan allah allah ya.