bugün

yandaşçılık felsefesini benimseyenlerin sözlükte cirit atmasıyla çıkmış yeni nesil yazarlardır. ilginç olanı hepsi referandum döneminde yazar olmuşlardır. padişahım çok yaşacıdır bunlar.
thebash'ın kast ettiği tayfa biz oluyoruz galiba. ben ve dostlarım. evet evet, tam olarak biziz.

sevgili thebash,isim vererek söyle ne söyleyeceksen, dürüst ol. biz gizlemiyoruz yandaş olduğumuzu. yandaşız biz sonuna kadar. bundan da utanmıyoruz. bunun utanılacak bir yanı da yok açıkçası. insan haklarının savunucusu olmak, özgür bir ülke için çaba sarfetmek, insana değer vermek, militarist vesayetten kurrtulmak, dünün acılarının hesabını dünün acımasızlarından sormak yandaşlıksa eğer en büyük yandaş biziz. isim de sayabilirim çok istiyorsan. problem olmaz yani.
nitelemeyi yapanın fikriyatına göre değişecek olan yazarlardır. siyasi yandaşlık, ticari yandaşlık, dini yandaşlık...?

şayet yandaş yazarlar nitelemesiyle; demokrasiden, özgürlüklerden yana ve askeri vesayettin yok olmasından, hukukun vesayetinin sona ermesinden yana olna yazarlar niteleniyorsa... evet o benim!

12 eylül 2010'da "evet" diyecek olan kişiyim.
bütün yazarlardır. Herkes bir şeylerin yandaşıdir.
Yandaş yazarlar da dönebilirlermiş.
Polis yazarımız, 'Ak Parti'yi ak pak bulanlar beni okumasın' DiYOR...

Önder Aytaç, 180 derece dönüp, Ak Parti 'eleştirmeni' oldu...
Eskiden eleştirenleri eleştirirdi...
Şimdi eleştirenleri haklı buluyor...

http://haber.rotahaber.co...l-sos-ve-tkhk_318122.html