bugün

ölen herkesi kalbinde saklayan yazar.*
yakında 6.nesil yazar için yanlızlıktan devren kiralık nick diye ilan çıkması muhtemeldir.
yunanca grameri sağlam yazar...
beni seviyormuş kendisi. o halde bende onu seviyorum yazarı. *

elbet birgün tanışacağız, bu böyle yarım kalmayacak diyorum. *
pekçok yazarın eserini bakınız olarak veren, fakat bahsi geçen eserlerden hiçbirinin başlığına entry girmeyen yazar. sanırım sadece kitapların isimlerini biliyor.
melih gökçek'in yaptıklarını anlatıp gerçekleri sözlüğe yansıttığı için çaylak olan yazar. tez zamanda aramızda görmeyi umuyoruz.
moderasyon' da gokcek' in ogullarindan en az birinin bulundugunu dusunmemize vesile olan, hakli yazar, haksiz caylak.
haksız yere silik olmuş yazar. bir derdim var'da melih gökçek'e küfür etmediğini, haksız yere çaylak edildiğini ifade ettiği için silinmiştir. beyle değişik bir adalet sistemi.
tez zamanda geri dönmesi gereken yazar.
muhtemel feridun düzağaç albümü ismi
şahsi kanaatimce çaylak edilmekte haklı, silinmekte haksiz yazar. moderasyona serzenişteki uslubunu bilmiyorum ama, "hayır, haksızsınız çaylak olmamalıydım." şeklindeki bir serzenişi suçu ne olursa olsun hepimizin yapmaya hakkı olduğunu düşünüyorum. kabul edilir veya edilmez ayrı bir olay ama bu serzenişi, itirazı yapabilmeliyiz.

i melih gökçek hakkında girdiği entry haklı da olsa, sözlük açık yayın yapan bir yer olduğu için suç unsuru taşıyan veyahut taşıyabilecek bir entrye ev sahipliği yapamazdı.

yanlış anlaşılmaysa, yanlış anlaşılmanın biran evvel düzeleceğini düşünüyorum.
(#5239034)

--spoiler--
ulan öğrenci yarı çıplak giyinse nolur ki giyinmemişti zaten.
--spoiler--

Öğrencilerin çıplaklığını normal karşılayan yazar.
Öğrencilerin çıplaklığını normal karşılamanın normal olduğunu düşünen yazar. Acaba ben " öğrencler daha kapalı olsunlar " derken mi sübyancı abazan oluyorum , yoksa kendisi açılsınlar mınıskiim göreyim herbiyerlerini derken mi sübyancı abazan oluyor? Açtırın kardeşim siz suçsuz evlatlarınızın orasını burasını. Sonra sizin kafanızdaki sübyancı abazanlar gelip ağızlarının suyunu akıtsınlar çocuklarınıza. Görürüm o zaman ben sizin yobazlığınızı!
Kız çocuklarının neden daha kapalı giyinmemesi gerektiğini açıklaması beklenen yazar. Ayrıca şahsım hakkında " ölen çocuklar için size müstehak diyen gazeteyi savunan kişi " demiş. Bunu ispat etmesi gereken yazar. ispat etsin ben yobazım diyeceğim. Etmezse müfteri ilan edeceğim. * *
asıl sübyancıların nerede olduğunu bilen yazardır. olayı kelime oyunlarına getirmeyin kardeşim, vakit kadar bünyesinde yobaz, sübyancı, şeriatçı yazar barındıran başka gazete var mı da vakit'i sevmemesi yüzünden laf atıyorsunuz!
minicik , tertemiz , kimsenin kötülüğüne istemeyen bir kalbe sahip olan insan. çok seviyorum seni *
pamuk gibi metalcidir.*
mutlu yıllar kişisi. nicelerine...
sözlüğün en güzel nicklerinden ve güzel yazan yazarlarından birisi, doğum günü kutlu, kendisi her daim mutlu olsun, amin.

(bkz: mutlu yıllar sana)
http://fizy.com/s/100c89
daha önceden çok resmi bir şekilde, çok fazla bürokrasiye göğüs gererek kutlamış olmama rağmen ısrarlarına dayanamayıp bir de burdan kutlamak istediğim yazar arkadaş,kardeş. mutlu yıllar.
şu sıralarda muhtemelen yepyeni yaşını kalbindeki coşkuyla karşılayan kardeş. inşallah o yeni yaş yüzüne asla silinmeyecek bir gülümseme yerleştirir. nice mutlu yıllara...
Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara... Tonton bir Nine * olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM ARKADAŞIM NiCE YILLARA SEVDiKLERiNLE BERABER iNŞALLAH...
entryleri bana onun ergen bir yazar olduğunu hissettirmiştir efenim. olsundur yazsındır. onun da hakkıdır. sevgiler, saygılar.
kendisi hakkında yazdığınız olumsuz şeyleri anında sildirebilme özelliğine sahip gizemli.