bugün

guzel bir nick'e sahip yazar. ho$gelmi$.
nickimi çalmış yazar kişisi. * seviyoruz seni. *
hoş nick seçimiyle deniz kıyısında bir kulübeyi hatırlatan, keyifli bir sohbeti olan, hemşeri yazar. iyi ki gelmiş.
Yazdığı entry fazla kötü oylanınca onu silerek tekrardan yazmış kişi. "bir erkeğin yapmaması gerekenler (#4159381)" orada bir Fenerbahçeli olmak vardı?
kötü oy alınca silmiş Fenerbahçe yi.
(bkz: Beşiktaşlıyım yazdığımın arkasındayım)
emre aydın'nın şarkı sözü olarak kullanabileceği cümle.
sanki tuna kiremitçi kitap ismiymiş gibi duran bir şey.*

hatta sol frame de görünce bu salak yine mi kitap yazdı lan dedim.

meğer kazın ayağı farklıymış. yazarmış.

hoşgelmiş.
"bir insanı sevmekle başlar her şey" düşüncesini benimsemiş pek değerli nesildaş yazar. *
sözlükte ülkücü kişiliğine bürünüp komedi yapan bir yazarın -isme gerek yok baş harfi front- hedefi olmuş, tanımadığım ama iyi bir yazar. he de geç.
DEVAMLI ONLiNE KiŞiLiK.
gayet güzel bir nicke sahip yazar. görünce şiirler geliyor insanın aklına.
(bkz: yorgun inek şiirleri)
beşinci neslin medar-ı iftiharlarından. *
olsa olsa bir kalptir.
hakkında ilginç yorumlar bulunan yazar.

örnek olarak (#4274141) nolu entry, cidden ürkütücü.
iyi yazar, iyi besiktasli, iyi ve genc insan. ilgi ve sevgiyle takip etmekteyiz... bir gun kendisiyle inonu' de omuz omuza yagmurlu bir gunde gormustum seni' yi soylemeyi ummaktayim ayrica.

(bkz: beyaz ulan)
yalnız bir hayat sürmesi gerektiğini düşündüğüm yazar. bir 10 sene sonra "uludağ sözlük yazarı 7 yaşındaki oğlunu balkondan aşağı fırlattı" gibisinden haberler görebiliriz. çok agresif. *
bugün sabah güne benim yazılarımı okuyarak başlamış olan yazar insanıdır kendisi. o yüzdendir ki yoğun bir lazımiyete ihtiyaç duymaktadır. bol şans. yolu açık olsun.
bundan 2 ay önce kar$imda olsa bir ka$ik su'da boğmak isteyeceğim yazardir.
doğum günü kutlu olsun dediğim yazar.
nice senelere.
kendisini bir beşiktaşlı olarak tebrik eder, beşiktaş'a gönül verdiği içun bayramını çok kutlarım.

üç büyük yok tek büyük var
tüm kartallara iyi bayramlar
besiktaski ugruna caylak cici yazar.
ilk ba$larda aramızın pek iyi olmadıgı ama sonradan iyice tanıyınca çok sevdiğim insan.

gerçek bir be$ikta$lı, yolda$.

saçma sapan bir sebepten ötürü çaylak olmu$tur.*
siyah sut icen beyaz zenci nickli yazarın verdigi ayarda emegi gecmis, yeni dost, eski du$man.
odaların da karartma yapılmış, bir kaç kalp kırığı dolu kalp organı.
kötülükleri görmüş, küresel ısınmaya katkı sağlayan binlerce ton gözyası döken göz.
seni seviuyorum sözünü, emeklemekten, yürüyüp, koşuncaya kadar duyamamış bi kulak.
yanlızlıktan devren kiralıktır.
can sıkıntısını yenmesi için tavsiyelerime kulak vermesi gereken yazar. bir kere o ses tellerini yoracaksın arkadaşım. cem adrian'dan neyimiz eksik? olmadı ayağını seyret. ne bileyim moonwalk denemesi filan yap.

(bkz: bağcılar a git)