bugün

halen daha haftasonları star tv de yayınlanan dizi. Yıl olmuş 2015 halen daha youtube da izliyoruz . Romantik Komedi alanındaki çook başarılı bir dizi . Başrölünde Barış Akarsu'nun olması büyük avantaj
sabah erken uyandığım bir günde tvde görünce bölümü sonuna kadar izlediğim dizi barış akarsuya allahtan rahmet diliyorum. merve sevi bu diziden sonra pek bir varlık gösteremedi ama yayınlandığı dönemde severek izlediğimiz bir karakteri de canlandırdığını da itiraf etmek isterim.
Cok sevdiğim, Merve sevi ve barış akarsu'nun unutulmaz dizisiydi. Kabri nur dolsun.
Aklıma Tarık akanla emel sayın filmini getiren şarkı.emel sayın yorumu eşsizdir.
Keşke bitmeseydi dediğim dizi ama maalasef Barış Akarsu trafik kazası geçirip öldükten sonra erken final yaptı.. Özledim Barış Akarsuyu.
baya baya izlenen diziydi. evet.
Ergenlerin çok sevdiği vasat diziydi.
iyi ki de bitti.
Toplumu kötü etkiliyordu.
çocukken en sevdiğim dizilerden birisiydi...
Barış akarsunun öldüğüne çok üzülmüştüm, ama o öldüğünde diziyi bitiren yapımcıların sağ duyusuna hayran kalmıştım.
çok güzel bir insanın (bkz: barış akarsu) tamamlayamadan vefat ettiği şirin mi şirin bir dizi.
Olmasaydı olmazdım dizisi. ileride bir gün buraya paragraflar yazacağım. Şimdilik böyle kalsın.
neden bilmem ama aklıma barış akarsu geldi.
barış akarsunun oyunculuğu bilmeyen ama sempatik tavırları ile akılda kalan dizisi. allah rahmet eylesin.
tarık akan'ın basketbol antrenmanı için takımıyla birlikte konakladığı bir köyde tanıştığı, köy öğretmeni emel sayın falan diye entry girerken uyandım. dediğim filmdeki kadın filiz akın'dı. yanlış filmi hatırlamışım meğer. bu da böyle bir anımdır.

bu aslında daha tanıdık bir film. metin akpınar tarık akanın ağabisi. emel sayını nişşanlım diye yutturuyor, sonra gerçekten evleniyorlar falan.

filmde münir özkul da var, yine yoksul geniş aile konulu bir hikaye. ailede herkes pazarcılık yapıyor falan
Deli gibi izlediğim, Barış Akarsu'nun vefatiyla yarim kalmış, buruk bir final ile geçiştirilmiş dizidir. Barış'in öldüğü aynı günde Alsancak'ta hastahanede yatan babamı eve çıkarmıştık. O günü hiç unutmam ağlamaktan gözlerim şişmişti, bi an babamı kaybedegim korkusu beni mahvetmisti ki iki sebe sonra avı gerçekte karşılaştım. Neden sözlük sabahim bu saati açılacak başlık mi bu!

Edit: tam hatırlamıyorum final olmamış da olabilir.
halit akçatepe'nin nuri bulur karakterine hayat verdiği filmdir. saygılarımla.
bağımlısıydım ya şaka bir yana. hani dedemin cenazesin de ağlamayan ben, barış'ın öldüğünü duyunca hüngür hüngür ağlamıştım.
Bugün itibariyle bitirip, 49 bölümü bir kişi için izleyip pişman olmadığım dizi. özledik seni barış akarsu. çok özledik.
"vesikalı yarim"filmini çağrıştırır. 1968 Ömer Lütfi Akad yönetiminde türkan şoray, izzet günay filmi
Sevgili Barış Akarsunun oynadığı dizi. Mekanın cennet olsun. Nurlar içinde yat.
görsel

(bkz: ışıklar içinde uyusun)
görsel
bölük askerleri olarak ölümüne izlediğimiz dizi.
Kemal Sunal ın efsaneleştiği film.Tarık akan ve emel sayın filmi olmasına rağmen Kemal Sunal o kısacık sahnelerde parlar.Defalarca bıkmadan izlediğim film.
--spoiler--
tarık akan- oku bakalım.
kemal sunal- pek muhterem mahmut beyefendi! size bu mektubu acı bir gerçeği itiraf etmek için yazıyorum.
tarık akan- güzel devam! ben kardeşinize layık bir kız değilim. Çünkü...
kemal sunal- çünkü ben bir orospuyum!
--spoiler--
Bülent Kayabaş ve Barış Akarsu'yu özlediğimi fark ettim. En çok da 2000'li yılları.
Barış Akarsu ve Bülent Kayabaş öldü, Türkiye mülteci kampına döndü. Bok vardı geldik 2010'lu yıllara.
Hayırlı uğurlu olsun.

görsel