bugün

insan kendini objektif olarak değerlendiremez. Benim çevrem bana aslında tipsiz değilsin ağzın da laf yapıyor neden Sevgilin yok diye soruyorlar.

Bunu soranların derdi bir sevgili olsun yeter derdi. Ben yoruluyorum üzülüyorum duygusal olarak yıpranıyorum. Onlar böyle değil çünkü sevgili olma anlayışı şu adamın. Yatağa atana kadar iltifat et hediye al gezdir. Sonra biz farklı dünyaların insanıyız. Ben çok kirliyim sen daha iyilerine layıksın bla bla. Ulan desene açık açık seni sevmedim ki sadece takıldım ve artık da gözüm dışarda.
Açıkçası kendime göre bir karakterim var. Lakin sevgili için hangi beyaz tenli kızı seçeceğim bilmiyorum.
Çekingen olabilirmiş de, özgüveni eksikmiş de mişmiş yok yaa..

Sakın kadının düşüncesi : bu çocuk yakışıklı anam ya beni aldatır ya da elimden başkası kapar ben kıskançlıktan kendimi yiyeceğime tipsiz olanla idare edeyim.. olmasın?
bütün kızlara asılan erkektir net. böyle herkesin içine düşecekmiş gibi bakışını, bütün kadınları sevişini. kısacası tek kişiyi sevebilecek bir yüreği olmamasının sonucudur.
kendini yakışıklı sanıyordur ama bir bok benzemiyoda olabilir.
kendini yakisikli sanan loser kamilin tekidir. Yakisikli ve agzi biraz laf yapan biri olsa havada kapılır.
Güzel olan ancak sevgilisi olmayan kadınla aynı durumdadır. imkanı varsa birbirlerini bulsunlar.
şanssız bir erkektir. bu kadar yakışıklı olup sevgilisi olmamasının tek nedeni bu olabilir. başka bir şekilde açıklanamaz.
Evlidir.
Sikip sikip geçtiği için ilişki yaşamayan erkektir.
Türkiyede benim gözlemim tabi bu, kadınlar yakışıklı olmasındansa iri yapılı boylu poslu olmasını daha çok önemsiyor.

Hem yakışıklı hem uzun boylu hem de fit hatta kaslı olsa herkes ister tabi ama birinden fedakarlik edildiğinde genelde yakışıklı olmasından fedakarlik ediliyor.

1.70 boyunda nispeten yakışıklı adam yerine 1.85 ama daha az yakışıklı birinin tercih edilmesi daha mümkün.

Bu 1.85 olanın parası varsa bu ilave bir faktör.
Sevgiliyi tercih etmeyen erkek, kafasını dinliyodur adam.
alkolden kafasını kaldırsa birşeyler olacak ama. nafile.
Psikolojik sorunları vardır.
Evde kalmıştır yani evden çıksa utangaç olmasa aslında birini bulabilir ama o evde kendi dünyasında sanatıyla ailesiyle ya da kendi dertleriyle bir başınadır.

Kız arkadaş olmadan da yaşayabilir insan bunda tuhaf olan nedir ki?
valla dün geceden Anladım ki kızların beni beğenmesi için belli bir alkol eşiğini geçmiş olması lazım. Ne kadar alkol almış Kız var hepsi az buçuk yürüdü sağolsun. ben de alkollü kıza yüz verir miyim? cık. Sonuç olarak herkesin alkollü olduğu bir dünyada yakışıklı sayılırsam işte o dünyada da yalnız kalırsam başlıkta bahsedilen kişi olabilirim.
vur-geç taktiği yapıyordur.
35 yaşında hala yakışıklı olunca insan gel git takılası geliyor, keza evlilik salaklar kervanı olduğundan zaten konu dışı, sürekli eziyet (ilişkiye de gerek görmüyordur). adam yakışıklı sevgilisi yoksa sana ne! yüz vermedi mi? hayırdır.
inci sözlükten kız düşüremeyip şansını farklı platformlarda deneyen yazar beyanı.
nasip bu işler.
hiç yakışıklı olmadım. nasıl bir şey ki?
Sevgili olmadan vurmayı seven erkektir.
(bkz: bana mı seslendiniz)
Şahsen zeki kızların kendi ayağıma gelmesini beklediğim için bu kategorideyim.

Zaten bu devirde en çirkin kıza bile 10 erkek yürüdüğü için kaliteyi düşürmeye gerek yok.

Zekasına değil de götüne güvenen kızlar kullanılıp atılmaya mahkum birer seks objesi olabilir ancak.
köylüdür yada saftır.