bugün

lanetli kavim olarak da bilinirler.2.bayezit zamaninda ispanyada ki engizisyondan kacan bircok yahudi osmanliya siginmistir.bunlara sefarad yahudileri denir.solmaz kamuran in"kiraze"adli kitabinda 2.bayezit doneminden sari selim doneminde ki yeniceri ayaklanmasina kadar gecen donemde sefarad yahudilerinin osmanliya gelisleri ve gelisimleri anlatilmaktadir.suanda da "israil"adiyla bilinen filistinle surekli savasan 2.dunya savasindan sonra bazi avrupa ulkelerini garantorlugunde kurulan bir devletleri vardir.
arap israil savaşında bir hatun kişiyle 6-7 arap cemahiresini altüst eden musanın çocukları.
edit: bu entrynin nesini olumsuzladınız küdüs ve golan tepeleri de o tarihte kaybedilmedi mi?
çük kadar boyları ile d.şşak kadar hap yutmayı becerebilen yegane ırk ve dindirler efendim. 3-4 milyon nüfusları ile dünyayı yaşanmaz hale getiren insanlardır.
lanetli bir ırktır çünkü peygamber öldürmeye kalkmış ve lanetlenmişlerdir. kendilerini üstün olarak görürler ama maalesef çok tehlikelidirler . ticarette iyidirler ve kafaları çok çalışır ama en nihayetinde ortadoğuyu karıştıran da onlardır abd ne yahudi lobileri hakimdir sözün özü şudur onlar dünya için her zaman bir risktir ve risk olmaya da devam ediceklerdir çünkü kendilerini herşeyin üstünde görürler .
(bkz: yahudilere dil uzatmayı bir bok sanmak)
(bkz: yahudileri savunmayı bir bok sanmak)
(bkz: falaşalar)
dünyayı yöneten, dünyayı yeniden düzenlemeyi planlayan, çok zeki ve tehlikeli ırk.

(bkz: yahudi ünlüler)
savunurum ama yaptığım savunma onların "yahudi olmaları" ile ilgili değil. yahudileri savunmak ben ve benim gibi düşünüp söyleyenlerce, başkaları "bir bok sansın" diye de yapılmıyor. savunuyorum çünkü kafam da "faşizm" olarak adlandırılan bir tanım var.

misal, biri ruanda'da yaşayan tutsiler hakkında da benzer tavırlar sergilerse bu topluluk için de aynı duyarlılığı gösteririm.
lanetli kavim.müslümanlar gibi domuz eti yemeyen kavim.
din bilgilerim beni yanıltmıyorsa, allah tarafından en çok peygamber gönderilmiş olan kavimdir. bu durum allah yahudilerle özellikle ilgileniyor izlenimi veriyor bana.
antwerpen de bol bol bulunurlar. israil'i ta oralardan beslerler.
(bkz: elmas)
bir gecede 40 peygamber katleden ırk. lanetlidirler doğrudur, inananlar için (bkz: bakara suresi), inanmayanlar için, (bkz: soy kırımın tarihi), orta yolcular için (bkz: geceleri gezemeyen ırklar).
eğlenmesini bilirler, zeki ve çalışkandırlar, para hesabını çok iyi yaparlar... eğer bulundukları toplum içinde sayıları az ise birbirlerini çok iyi kollarlar... ayrıca bursa da heykel, altıparmak civarındaki dükkanların büyük kısmına sahiptirler... musevilerin içinde fakir olanına rastlamak zordur... ayrıca kendilerine yaratık veya buna benzer yakıştırmaları yapan ucubelere söyledikleri tek bir laf vardır...

(bkz: yahudinin bokunu ye)
(bkz: hanım koş sözlüğü faşolar basmış)
efendim anlaşılamama durumu söz konusu gibi, ekleyeyim dedim, yahudiler = ırkçılık. sebebi ortadadır, musevi doğmayan musevi olamaz,aynı zamanda değerli de değildir, allahın (onlara göre,yehova) sevgili kulu olduğunu sanarlar kendilerini, ve diğerlerinin hepsini yahudilere hizmet etsin diye yaratmıştır göya. bu durumda yahudilere karşı yapılan antisemitizm, yahudi ırkçılığına karşı yapılan anti-ırkçılık olarak anlaşılabilir. ama sırf bir insan yahudidir diye yeriliyorsa o faşizm'e girer, o ayrı.
milleti olmayan bir toprağın kaderini, toprağı olmayan millet olarak gördükleri kendilerince tayin etme hakkını elinde bulundurduklarını sanan kişiler.
is konusunda super disiplinli, calistiklari kisilere haklarini veren insanlardir. ben bir kac tane yahudi firmalariyla ortak is yaptim, calisma ahlaklarina hayran kaldim diyebilirim. herseyi zamaninda dort dortluk yapmaya calisan insanlardir.

demekki neymis ? bu adamlar bosuna dunyayi ele gecirmemisler.
çalışanlara hiçbir zaman haklarını vermemişlerdir.

büyük yahudi şirketlerde maaşlar çok düşüktür. normalin 3-5 katı daha düşüktür. masraflardan da çok kısmaktadırlar.

2 tane yahudi şirkette tanıdığım oldu ordan biliyorum.
ırkçılıktan en çok zarar görmüş dünyanın en ırkçı toplumu. "eline verme kolunu alamazsın" lafının çıkmasının sebebi olduklarını düşündüren millet.
yalan söyleyen şerefsizdir ki turkish bank ve dominos'ta çalışan tanıdıklarım üst düzeyde olmalarına rağmen maaşlarından ve yaptıkları anlamsız masraflardan bıkmışlardır. benim çevremde yahudi çok, onların ne mal oldukları hakkında yalan söyleyecek değilim.

ancak %95'i böyle, %5'lik iyi bi kesim de var.
insandırlar(!) ama gazze'ye insani yardım ulaştırılmasına izin vermezler.
yahudi kelimesinin çoğul eki almış halidir. Birden fazla yahudiye tekabül eder.
lanetlenmiş bir ırktır. asırlar boyu, ikamet ettiklleri topraklardan sürülmüşlerdir. yakın zamanda, kutsal topraklardan kovulacağı gün gibi aşikar olan ırktır. su an yaptıkları; bütün islam aleminin sabrını sınamaktan başka bir şey değildir. kendi çokcukları, huzur ve güven içerisinde yaşayan, lakin hemen yanıbaşındaki komsusunun çokcuklarına, bunu reva görmeyen, başlarına yağmur gibi kurşun dökmeyi vazife gören kirlenmiş insanların oluşturduğu ırktır. arada illa ki istinasna vardır. ama, bu güne kadar bir tanesi de çıkıp; kardeşim biz şurda, şurda yanlış yapıyoruz insan katlediyoruz deyip özeleştiri getirmemiştir. bakalım kıyamet günü hepsine birer Ğargad ağacı düşecek midir ? eğer düşmeyecek ise senelerce işkence ettikleri müslümanlardan çekecekleri vardır..
ikametgahları hilekarlığın ortasındadır... allah diyor ki, hilekarlıktan dolayı beni tanımayı red ettiler, dilleri öldüren bir yaydır, yalnız aldatmak için konuşuyor, arkadaşlarıyla ağızdan sulhtan konuşuyorlar fakat mahrem olarak onlara tuzak kuruyorlar... jeremiah ıx,1-6,8...
dünyevi işlerde hiçbir kavmin ya da milletin önüne geçemeyeceği ırkı oluşturan kişicanlar.
güncel Önemli Başlıklar