bugün

entry'ler (108)

çocukken okunmuş unutulmaz kitaplar

Tabiki seker portakali. Bir de annemin cocuklugundan kalma alice setim vardi 3 kitaptan olusan ve yaklasik 50 kitaptan olusan incecik mavi kitaplar vardi, bunlari asla unutamam hala odamdaki rafta duruyorlar.

yatağa uzanıp tavana bakan insan

Yataga uzanip ampule bakan benden daha akilli insandir. Eskiden beri hep bilincsizce yanan ampule bakip gecici gorme kaybi yasiyorum ve bu davranis kesinlikle duzelmiyor.

darbe yapmayı bile beceremeyen ordu

Darbe ? Siz olayi cok yanlis anlamissiniz. Darbe yapilacak olsa millet dizi gibi herseyi izlesin diye aksam saat 10da mi yapilirdi? Darbe yapilacak olsaydi sadece iki ilde mi yapilirdi? Darbe olsa internete baglanabilecegimizi, televizyondan izleyebilecegimizi mi saniyorsunuz? Darbe olsa cumhurbaskaninin bu ulkede korkudan iki dakika durabilecegini mi saniyorsunuz? Darbe yapilacak olsa neden sabah 6da herkes uyurken gidip yataklarindan almasinlar ki? Bir tane bile bakanin alinmadigi, hicbir hukumet uyesine saldiri veya baskin yapilmadigi, trtye komik bir baskin yapilirken diger kanallarda cumhurbaskaninin bakanlari fink attigi, 10 tane tankla 300 tane askerle darbe izlenimi verilen bir "sey" oldu sadece. Olan olaydan haberdar olmayan, tezkeresini bekleyen askerlerimize oldu. Olan o sucu olmayan askerlerin ailelerine oldu. Olan turk halkinin kendi askerini linc ettigi, dovdugu, tutup kopruden atmaya calistigi goruntulerle bitik bir millet oldugumuz kanitlanan bizlere oldu. Asker bile olmayan bazi kisilerin uniforma giyerek ortaliga atesler salmasiyla olan ulkemizin itibarina oldu. Cok uzgunuz cok bu yasadigimiz seyler yillarca hafizalardan silinmeyecek.

külahın sonunu yemeyip çöpe atan insan

Acik dondurma aldiysam dibini yemem cunku dondurma bitmis oluyor ve saman gibi kulah kaliyor. Gerci cornetto alinca da yemem cunku tatli son dedikleri cikolatali kismi hic sevmiyorum.

doğal gaz faturasının az gelmesi için tavsiyeler

Kullanmadiginiz odalarin petegini acmayin kapisini kapali tutun. Kombinin ayarini hep ayni derecede tutun. Peteklerin alev alev olmasina gerek yok kis mevsiminde de atletle gezmeyiverin evde bir zahmet. Kalin giyinin evin ici ilik olsun yeter. Ogrenci halimizle en oluru bu.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

I want to be where the sun warms the sky (gunes sembolu). madonna klasiklerini seviyoruz.

aynı evde iki iphone dramı

Aynı evdeki 4 iphone dramindan daha iyidir. Hayir o benim sms sesim hayir benim bildirim sesim yaa o benim whatsapp sesim kavgalarini surekli yasadigimiz durum maalesef.

sözlük yazarlarının şu an içtiği içecek

Vazgecilmezimiz cay sigara. Napalim ogrenciyiz.

güzel olduğu halde ben çirkinim diyen kız

40 kilo oldugu halde surekli kilo vermem lazim diyerek diyet yapmaya calisan kizla esdegerdir.

kız kankayla sarılmak

Uzun bir aradan sonra gorusulmusse ya da dogum gunu gibi kutlamalar varsa gayet normal bir durum neden hemen sapkin dusuncelerin aciga ciktigini anlamis degilim. (bkz: turklerin dunyanin en abazan milleti olmasi)

game of thrones

Eger yeni cikan bolumu o gun icinde izleyemediysem spoiler gormemek icin sosyal medyayla bagimi kesmeme neden olan dizi.

susurluk tostu

Kaşarın mükemmel eridiği, ısırınca uzadıkça uzayan, yanında buz gibi köpüklü dev boy bir ayranla harika olan, kamilkoç susurluk tesislerinde yenildiğinde molaya tat katan harika tosttur.

yorum yapacak başlık bulamamak

uzun zamandır girmemiştim, bir şeyler yazmak istedim ama olmadı, bu durumu yaşamaktayım. vazgeçmek zorunda kaldım.

kızına araba sürmeyi öğreten babanın çilesi

tek seferde ogrenerek babama yasatmadigim cile.

the walking dead nasıl okunur

bates motel pro tarafindan dı volkayng diid diye okunan dizi.

türbanlı kızların genelde çirkin olması

okuldaki kizlari gordukce hic katilmadigim fikir. nasil guzel kizlar var nasiil harikalar valla.

sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

eric fromm - sevme sanati.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

while my guitar gently weeps adindaki harika sarkinin santana tarafindan yapilmis olan cover versiyonu. harikadir tavsiye ederim.

mob barley

annemin malum kelimeyi mok diye kibarlastirmasi aklima geldi gordugum an. kisisel degil tamamen anlik bir sey bu yazdigim.

ilkokuldan akılda kalanlar

sira arkadasim olan murat isimli sahsin sirada otururken ayaklarimin dibine kusmasi. hala cocugu gordugumde aklima o an geliyor.