1. 1.
    herkesin bas harfleriyle siir yazdigi yazar ismi.

ulan cok denedim bende bir seyler yazayım diye olmadi. x her seyi bozuyor, baktim en son xamr dan ammar bin yasirin ali sadakatine baglayacaktim vazgeçtim, kusura bakma apla yazamadim :(
    3 -1 ... hala avcumda olmali yildizlar
  2. 1.
    Kusursuz ve bakımlı elleri olan yazar. Beğendim.
    2 -5 ... piperbella
  3. 2.
    zamir mi o? ne ki yani.

t: uludag sozluge yazanlardan biri sanirim.
    2 ... famborella
  4. 3.
    çaktırmadan yürüyelim dedik kuyruk varmış burada. şansımı sonra denerim. bekle beni kahpe bizansin yiğit güzeli.
    1 -1 ... ruh okuzu
  5. 4.
    fotoğraf ve el fotoğrafı kuryasından sonra diğer yazarlar olarak beklediğimiz başlıktı.
    1 ... ayfonmenusugomlek
  6. 5.
    kendini sözlük erkekleri için kurban olarak seçmiş bir yazar, hayırlı ilgiler gençler.
    3 ... sezenist a feminist
  7. 6.
    ilgi çekmeye çalışan, canavar tırnaklı, zengin rolu yapan, muhtemelen 1,60 boylarından çirkince kadın. neden çirkince? sosyal hayatta görmediği ilgili sözlükte arayan bir kız çünkü. yazık... 15 yaşındaki abazan kardeşler kendisine ilgi gösterince mutlu olacak işte o da.
    4 -2 ... saldirayterk
  8. 7.
    kürtçede eşeğin sikerken çıkardığı ilk inleme sesinin duvarda yarattığı titretme.

edit: ne zaman kürtçe bir kelimenin anlamını sorsam hepsi ''türkçe karşılığı yok, kürtçede anlamı var sadece'' deyip, buna benzer sikko sikko açıklamalar yapmaktalar.
    2 -3 ... 7777777
  9. 8.
    Saçlarımı beğenmeyen yazar, teşekkürler yazar kişisi.
    -2 ... sigaranindumani
  10. 9.
    akıllı ol yazarı.
    1 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda