bugün

çoğu yarışmacının ''vaypap!'' diye bağırdığı yarışma.
giden erkeklerin %70'in gitme sebebi asuman krause olan yarışma.
cinsel çağrışımlı esprilerle yaran yarışma.
yarışmanın bir aşamasından sonra asuman krause o kısmın birincisiyle konuşurken elemanın erekte olduğunu farkediyor ve 'ben anlamadım senin bu şort bir uzanıyor bir kısalıyor o nasıl şort gerçekten anlamadım ben' diyor ve kamera da açıkça manzaraya odaklanıyor. 'neyse sen hemen git git de... git de biraz dinlen' diyor manalı manalı. komik ama çoluk çocuk izliyor.

+18 kategorisine dahil edilmeli.
metin yazarları* ve orhan ayhan sayesinde izlenen program.
deli karı asuman sayesinde de güldüren yarışma.

asuman neşeyle ve bağırarak solundaki elemana dönüp yarışmanın birincisi sensiiiiiinnn!
eleman- ben miyim? gerçekten mi? isim istiyorum ben miyim?
asuman- sensiiiinnnn!
eleman- isim istiyorum.
asuman- sensiiinnn... demeyi isterdim ama birincimiz muhalif mert oluyor.
asuman krause den ötürü izlenen yarışmadır.
time wasted diye tabir edilmesi gereken yarışma. bazen eğlenceli olmuyor değil.
görsel
(bkz: the ventures)'ın wipe out'u aklıma geldikçe günler, haftalar boyunca o riff'i tekrarlıyorum kafamda.

en çok bilinen 100 riff içindedir umarım...
gerek asuman ablanız gerek eğlenceli, hoplamalı, zıplamalı oyunlar falan. kalmadı böyle programlar.
Türkçeye "şaftın kaydı" şeklinde çevrilebilecek eski ve eğlenceli bir program.

Vallahi Asuman krause'yi özledik. Kadın sırım gibi bak bak bitmiyor.
sahi asuman ablaya ne oldu?
Hala izlerim, katılmak istiyorum şuan nerdeler acabağ.
show tv de yayımlanan ve yüksek aksiyonlu televizyon dizisidir. asuman krausenin sunumu ile gerçekleşir. şu an yayımlanmıyor fakat gelecekte belki yayınlanır ve her gencin oraya gidip yarışa istemesi durumu olup cesaret yüzünden gidememesidir.
Özlenen yarışma programı az mı insanı televizyona kitlerdi. Keşke tekrardan bu kadar kaliteli yarışmalar başlasa dedirtiyor.
Ben küçükken olan yarışma programı eee eskiden acun mu vardı?
Survivoru da exatlonu da tokatlayacak nostaljik yarışma. Ah Asuman ah zamanında az çektirmedin..
Keşke tekrardan başlasa ve keyfimizi yerine getirse o kadar çok ihtiyacımız var ki ülkece .
asumana kız halimle aşıktım aq.
asuman krause'nin 2009'da sunduğu yarışma.