bugün

Henry ile her santra dan calımlarla gol atılabilen ayrıca orta duzey bi oyuncunun orta sahasada gol atmasının kolay oldugu ps oyunudur...
kalecinin dibinden bir bilek hareketiyle topun aşırtılabildiği müthiş oyun. japon spikerin laflarıyla geyik malzemasi olmuş bir oyun.
winning eleven serisinin ps 2 deki ilk versiyonu. ps one da winning eleven 4 tadını vermese de ps 2 de 4 hayaliyle oynanabilecek oyun..
(bkz: winning eleven 4)
baş parmağımın su toplama sebebi. insan gibi basılsa halbuki o yön tuşlarına bir şey olmayacak, ama ya hayvan gibi abanmazsam oyuncum hızlı koşmazsa diye düşünüyor olmaylıyım. japoncayı da çözmemi sağlamıştır aynı zamanda. şöyle ki;
şuutoo = şut
ofusaydu des = ofsayt var
ofusaydu arimasen = ofsayt yok
throw in des = taç
bir de küfür mü ediyor napıyor anlamadığım bir kaç cümle daha vardı ama yeni seriler çıkınca bıraktım anlamaya çalışmayı.
ne olursa olsun sonsuza kadar oynanabilecek oyunlardan biridir.
(bkz: seven eleven)*
o zamanlar liverpool da olan,el hacı diouf un ronaldinho dan farkı olmadığı oyundur.
playstation tarihinin gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunudur.
Rivaldo'nun yardırdığı oyun.
oynadığım ilk futbol oyunu. ***
fransanın bug oldugu oyundu. henry zidane ve wiltord üçlüsüyle total fütbolun en nadide örnekleri sergilenebilirdi. ayrıca 2005 yılında girdigim öss ninde katili idi, bu oyun yüzünden üniversite hedefimden caymıştım, az daha yalan oluyodum.
bilgisayar versiyonu en çok oynadığım bilgisayar oyunudur. master league'nde castolo,espimas,minanda adlı garip, yeteneksiz oyuncularla ivarov denen süzme kaleciye sahipti. henry,raul gibi adamlar çok sağlamdı. fakat en kralı şişko ronaldoydu.
on seneden fazla oldu piyasaya çıkalı ve hala her yerde pes 2012lar, fifa 2013ler bir kenara bırakılıp bu oyun oynanıyor. demekki ilk göz ağrısı dedikleri böyle bişey...

profösyönel anlamda yayımlanan ilk birebir futbol oyunudur kendisi. her duruma doğrudan müdahale edilebilen ilk kombine oyundur ayrıca.
arsenal'in yardırdığı, rivaldo'nun frikiklerde çılgın attığı, roberto carlos'u forvet oynatabileceğiniz, rüştü rençber'i barcelona kalesinde izleyebileceğiniz oyun.
veron'un frikik ustası özelliği, recoba'nın ceza alanı sol çaprazından sürekli yedilik vurduğu, orta çizginin sağ ve sol tarafına yakın bölgelerden abanınca muazzam gollerin çıktığı oyun.
adriano'nun tam bir aygir oldugu, 99 sut gucuyle oynadigi oyundur.
konami tarihinin, pro evolution soccer 2011 ile birlikte en iyi futbol oyunudur.
Kornerlerde adama pas atıp ceza yayının üzerinden dönüp kaleye vurduğumuz, r. Carlosu ise ronaldo abisinin yanına göndererek kaleye 30-35 metrelik mesafelerden sut attığımız oyundu.
Türkce spikeri bu oyunla tanımıstım . Cocuklugum bunla gecmsti. Sarrrrraaaaap gibi bir gol ve ben bu gole içerim ibocum .
winning eleven ve pro evolution soccer konami şirketine ait futbol oyunlarıdır, pro evolution soccer piyasaya çıkmadan önce, winning eleven vardı, bu oyunun yapım şirketi winning eleven oyunu çıkarmama kararı aldı ve sonra pro evolution soccer yoluna devam etti, tabi şimdiki ergenler bilmez o zamanlar playstation 1 vardı, ne günlerdi o zamanlar biz kirlenmemiştik...
lise yıllarımın efsane oyunu.
derslerimin katili! playstation 1'de ne oynardık be.

-kanka bi el atayım mı ha?

-kanka kol bozukmus niye söylemiyosun(çakala bak).

-beyler siz başlayın biz bi sigara içip geliyoz!

-ulan para da sigaraya gitti. ne yapıcaz şimdi?

gibi diyaloglar aklımda kalanlar. gel de hasret çekme be.

emrecan,gökhan,burak nerdesiniz lan siz? gelin yine oynayalım ha olmaz mı? gene sigara
dönelim?
bu salak oyun yüzünden o yıllarda öss de düşük puan aldım, takıldığımız cafe de herifin biri hala oynatıyor biz de nostalji yapmak için hala oynuyoruz arada.
O japon spikeride unıtmadık , goolgoglfoglgogl.
ilk oynadığım futbol oyunudur.7-8 yaşlarında ne oynardım bee
13 yıl önce abimin yan komşunun çocuğuyla çantasına iddaya girip yenilmesine rağmen çantayı almadığı oyundur. buruşturulmuş kağıt gibi bir topla ağları delerek gol atabilirsiniz.