bugün

masaüstü versiyonunun girişi olup çıkışı olmayan. bu insanlar nasıl çıkacak arkadaş. ben girdim siz girmeyin, lanet olsun.

edt: denetim masasından, eklekaldırdan kaldırmak suretinden başka çözüm bulamadım. aradım ama bulamadım.
x box yapabilen bir adam diğer herşeyi nasıl olur da yapamaz sorusuna cevap.
vista'daki windows mail ile outlook karışımı bişey olmuş olan. windows mail'den sonra ilaç gibi gelmiş program.
sürekli şifre sorunu çıkartan mail adresidir. koduğumun maili beni madara etti ona yanıyorum. üstelik gelen kutusunun görünümünün sürekli değişmesi beni halden hale, ayardan ayara sokmuştur.
maillerin kontrol süresini 3-5 saniyeye indiren microsoft un olmuş bu sıfatını hakeden nadir yazılımlarından biri.
windows live mail desktop adlı microsoft yazılımının yeni adı. outlook'dan daha sade ve basit, fakat thunderbird'den daha kullanışlı bir mail istemcisi.
microsoft yapımı diye önyargı ile yaklaşmamak gereken yazılım. kullanımı kolay, ara yüzü şık. güzel olmuş güzel..
microsoft'un vazgeçtiği adlandırma. amerika da dahil olmak üzere, insanların "windows live mail ne yahu?" diye sormalarından ötürü, hotmail adına tekrar dönüldü. artık windows live mail değil, windows live hotmail olacak ad. tabi yavaş yavaş insanların hotmail adını unutacağını ve yeni markaya alışacağını öngörüyorlar. ne güzel.
Gayet sade, yüklendikten sonra kullanımı kolay ama en başta sayfa yüklenmesi gerektiren hotmail'in yeni versiyonu.
kullanışlı, sade ve hızlı bir şekilde çalışıyor.* Ayriyetten 2 gb mail alanı vermeside benim diğer hesaplarımdan uzaklaşma sebebim. messenger'dan kolaylıkla takip ediliyor.
doğru dürüst çalışmayan, çalışır gibi olunca da onlarca soruyla insanı cebelleştiren yeni microsoft hizmeti.
explorer dışındaki browserlarda kullanıldığında nispeten daha yavaş çalışan ama tamamlandığında google'ın eline vereceğinden korktuğum msn uygulaması

--spoiler--
üzgünüm ama çok memnunum
--spoiler--
java'yla calisan gmail özentisi bir sey. gmail'in kalitesine ve hizina yaklasamiyor bile. IE disindaki browser'lar icin kisitlamalari var, gerci giderilecekmis, betaymis da bilmem ne.

(bkz: sen onu benim külahima anlat)
geliştiricileri ile yapılan röportajın ve ön tanıtımın bu adresten izlenebileceği site.
http://channel9.msdn.com/showpost.aspx?postid=199744
çok daha hızlı olduğu iddaa edilen hotmail'in yeni yapılanması. gayet sade ve beyaz. google'a benzemeye çalıştığı kanaatindeyim. hade hayırlısı.
güncel Önemli Başlıklar