bugün

kahpe chrome güncelleme desteğini kesmiş.
en iyi windows sürümü.
Dünden beri aniden çöken ve bilgisayarımın anasını ağlatan çürümüş sistemdir.
Windows 10'dan daha basittir.
Windows vistanın tırnağı olamaz.
bunu hala kullanan bunaklar vardır. çıkalı 12 seneyi geçmiş çağ dışı işletim sistemi.
En stabil windows sürümü.
Bir dönem severek kullandığım işletim sistemi. Professional, Ultimate ve Home Premium favorilerim arasındaydı. Şimdi bir bilgisayara kurmam ama sanal makinede kullanırım.
10 yıllık ilişkimize bugün son veriyoruz..

yenilikçi kişiliğe sahibim lakin, eskiler daha değerli geliyor be..
Külüstür bilgisayarımda kullanmaya devam ettiğim efsane sistem. Yeni pc alsam gene bunu kurmak isterdim.
destek kesilsede kullanmaya devam kullandığım işletim sistemi.
Ekran kartını fırında bişirdiğim laptopta kullandığım sistem. TRT çocuk sitesindeki oyunları açmıyor. Sebebini Çözemedim.

(bkz: Bozulan laptop ekran kartını fırında tamir etme)
Microsoft un nasıl Olduysa yaptığı en stabil sistem.
kullanmaya devam edeceğim işletim sistemi.
rahmetliyi nasıl bilirdiniz ?
desteğin kaldırılması beni pek etkilemedi. güvenlik açığı mı oluşturacakmış * haha güldürmeyin beni w10 ve w8’lerde her türlü bilginizi hatta kaçta yatıp kalktığınızı öğrenecekleri applicationlar ile donattıkları için böyle davranmaları normaldir. kişiselleştirilmiş reklamlardan bahsetmiyorum bile.
Pardus kullanın kullandırın. Ben de Pardus işletim sistemi kullanıyorum.

Yerli ve milli.
Şu ana kadar kullandığım en stabil Windows işletim sistemi. Windowsun yeni versiyonları çıktığı halde beğenmeyip bilgisayarımda hala kullanırım. Microsoft 14 Ocaktan itibaren desteğini çekecekmiş. Bakalım ne yapacağız.
şirket kullanımları hariç standart kullanıcıların artık hiçbir şekilde hizmet alamayacağı windows sürümü.

bir pencere daha açılmamak üzere kapandı.
Microsoft, bugünden itibaren Windows 7 işletim sistemi için destek vermeyecek.

*Bilgisayarlar artık güvenlik ve yazılım güncellemesi almayacak.

*Bilgisayarlar çalışmaya devam edecek ama ileride çıkacak güvenlik açıkları konusunda tehlikede olacak.
bugün itibariyle fişi çekilmiştir.
4 gb ve altı ram varsa bilgisayarda tavsiye edilir xp sonrası gideri olan işletim sistemidir win 7 sonrası çıkan işletim sistemleride anca ram almanıza ve binlerce bugla savaşmanıza neden olur huzur vermez düşük donanımlı pc için xp yüksek donanımlı için win 7 pro yada ultimate gayet yeterlidir kafanız rahat olur ...
Win10'un yanında fosil gibi duran milattan kalma işletim sistemi.
Bende windows 7 kullanıyorum 10 çok saçma geliyor ama heyhat engellemeye çalışıyorlar. Sevmiyorum kardeşim ben bu saçma arayüzü. Ne bu be.
güncelleme desteğini yitirmiş efsanelerden.
windows 10'dan çok çok daha iyi bir işletim sistemi. artık destek almaması üzücü. ancak biz kullanmaya devam edeceğiz bir süre daha.