bugün

35 yaşında... uçakta gelirken futbolu bıracak kıvama gelir heralde.
transferi yalanlanmış bir diğer topçu. mına koyim, ağustos bitecek transfer yok hala.
bu yaşında bile süperliği kendinden menkûl ligimizdeki en iyi savunmacılardan biri olabilecek stoper.

yalnız fenerbahçe sevmez böyle çabuk stoperleri. bilica, lugano, luciano gibi kıçını kaldıramayan; açık alanda yakalanınca etkinliği ters dönmüş kaplumbağa kıvamındaki stoperler. gerçi bu yaşta ne kadar kalmışsa çabukluğundan.
tottenham hotspur takımına transfer olmuştur. ledley king ile iyi bir uyum yakalayacaklarını düşünüyorum. tottenham bonservis bedeli ödemeden, ihtiyacı olan bir pozisyona lig tecrübesi üst düzeyde, çok önemli bir futbolcuyu kadrosuna kattı.
10 yıldır londrada oturan fransız. Önce chelsea , sonra arsenal ve şimdi tottenham. Eğer buradan da ayrılırsa 35 yaşında fulham ya da west ham united onu alır mi bilemiyorum. Ya da alt liglerde bir başka londra takımına gider mi?
futbolu bırakmış.

http://sampiy10.gazetevat...59-futbol-sampiy10-haber/
Mourinho döneminde chelsea savunmasının vazgeçilmez sol beki. Defansın her yerinde mükemmel oynar. Türkiye de de oynasın isterdim.
güncel Önemli Başlıklar