bugün

Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden sevdiklerinizle mesajlaşmak, çektiğiniz fotoğrafları veya videoları gönderebilmek.
artık bir an önce şifreleme özelliği gelse de telegram kullanmaya gerek kalmasa dedirten uygulama.
onu da paralı yapıyorlar. güzel olan her şey paralı olmak zorunda mı yetkili kardeşlerim?
"whatsapp?" deyip geri çevirildiğinizde "ben naber diyordum ingilizcede" deme fırsatı kaçmamalıdır.
isteyen özel pls.
kaldırdığım uygulama. stres lan başka bir şey değil.
eski sevgilim kardeşiyle en son karşılıklı atışarak durum güncellediğimiz uygulamaydı.
Bokum gibi uygulama.
Bulanın allah belasını versin hiçbir özelliği yok engelleme özelliğinin de canı çıksın. Facebbok ve bu midemi bulandıran cahil halka yönelik uygulamalardir. Zukerberg malının almasından belli zaten.
bugünlerde kullanıcıların bebeklik fotoğraflarını koyduğu ve bu olayın moda haline gelmesi.

not: eğer birgün olursa bende koyarsam bu gibi fotoğraflar pompalı tüfekle vurun beni dostlar.
artık pc üzerinden de yazışma döneminin başladığı söylenen uygulama.

line bu işi çok önceden yapmıştı.
her duruma, her duyguya uygun şablon, karakter var. çözebilene aşk olsun. *
Her ne kadar aktif olarak kullansam da tüm gün çevrim içi olabilenler bunu nasıl başarıyor hala hayretler içerisindeyim.

5-6 saat aralıksız çevrim içi kalanlar var yahu. Ekrana sürekli tıklıyorlar mı acaba eski sevgililerine "bak yeni sevgili yaptım, sürekli konuşuyoruz" mesajı vermek için.
sınıf ve benzeri gruplardan gelen mesajlara bakıp kavga çıkartmak.
seyho akla gelir.
Whatsapp tereyagli balli lalalla.
Bende sorun olmayan android uygulaması.
çöktüğünü öğrenerek oh çektirmiştir. sorun ben de değil sen de.
giremediğim program.

patladı.
Mark bana torpil geçiyor sanırım. Hiçbir şekilde bozulma yok.

Tişikkirlir mirk.
an itibariyle çevrimiçiyim.

sağol mark.

edit. yine bozuldu.
Mavi tık geldikten sonra sevgililerin daha bir dikkat etmesi gereken ve hızlı mesajlaşma imkanı sağlayan uygulama.
an itibariyle arkadaşımın vatşabı folloş olmuştur. benim ki takır tukur.
(bkz: bir kıza 18 defa çıkma teklif etmek).
An itibariyle rahat rahat takılabildiğim uygulamadır, sağolasın markcım.
Bu devirde whatsappi olmayan mi kaldi sorusunu akillara getirir.