bugün

entry'ler (239)

istanbul

iki gün bu şehirde takıldım. Gezmek için bile gidilmez amk. Kalabalık, trafik v.b. ama bak aqua florya güzeldi.

sözlük yazarlarının oy vereceği partiler

Cumhuriyet Halk Partisi.

kürt

Ülkede yaşayan az sayıdaki azınlıklar (romanlar, araplar, çerkezler v.b.) dışlandığını söylemezken. Bizim kürtlerin bazıları, hepsi değil, sürekli ezildiklerini iddia ederler.

13 yıllık akp iktidarının özeti

Kibirlenme ne zaman yanlış yapacağını bilemezsin.

naneli patty

Çok teknik bilgiler vermektedir. Tıp öğrencisi olduğu aşikar.

selahattin demirtaş

Katliam yapılmış alanda, sonraki gün miting yapması ikiyüzlülüğünün göstergesi olmuştur.

ceren melis fatma nur

Bazı troll sözlük yazarlarını kızdırmışa benziyor.

3 gün yas tutmayı reddeden sözlük yazarları

isteyen yas tutar, isteyen tutmaz ama sivil insanların ölmesine sevinenleri anlamıyorum...her kesimden insanların toplumu kutuplaştırmaktan uzak davranmaları gerekmekte. Tabi en başta siyasilerin...

10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama

Kimin yaptığı belli değil ama ortada bir güvenlik zaafının olduğu muhakkak.

sözlük yazarlarının itirafları

Varya ne olacak bilemiyorum. Ama yine de hemen olsun. Ne olacaksa olsun. ister kötü, ister iyi.

suriyeli aileleri evimize alalım kampanyası

Geçici çözümleri desteklemiyorum. Kalıcı çözümleri de bireyler değil, kurumlar gerçekleştirir.

1 kasım 2015 türkiye erken genel seçimi

Tekrar koalisyon çıkma ihtimalinin yüksek olacağı bir seçim olacaktır. Siyasilerin koalisyon için anlaşmaktan başka yollarının olmadığını yeniden seçimle, tekrar görecekler. Millete bir daha düşün demek işe yaramaz.

starbucks ta kahveye 10 tl veren kişi

Kahveyi içmeyi sevdiğim tek yer olunca 10 lira çok koymuyor. Gerçi 5 liraya short sütlü kahve var, yani abartıldığı kadar pahalı bir yer değil.

göbekli erkeklerin seksi olduğu gerçeği

Kafa basmıyorsa ister göbekli, ister kaslı boş erkektir. Tabii kızlar neye bakar belli olmaz.

doktor kadınla evlilik

iyi ve hoş bir insansa mesleğine bakmayacaksın...

pkkyı yenmek için sri lanka modeli

En uygulanabilir modeldir.

10 ağustos 2015 sultanbeyli patlaması

Kürtçüler bir yerlerine kına yaksın...

kaçarken kaza yapıp geberen pkk lılar

Allah'ın adaleti anında tecil etmiş.

27 07 2015 malazgirt jandarma komutanı na saldırı

Çözüm süreci adı altında pkk'yı güçlendirirsen olacağı bu... Silaha ve şiddete karşıyım ama ezikliğe evet dediğim anlamına gelmez.

pkkyı yenmek için sri lanka modeli

Sri lanka, tamil gerillalarını silahlarla tarihe gömdü. Türkiye de bu modelden hareket etmelidir. Pkk'nın türkiye'de şiddet kullanma hakkı yoktur. Tarihte olmayan Pkk'nın devletini, türkiye işgal etti de insanlarımıza saldırı hakkını kendinde görüyor.