bugün

Elinden telefon düşmeyen nesil telefonu arada cebinde taşımayı öğrenecektir ve Whatsapp ta yazışınca çok iyi iletişime geçtiğini düşünenlerde kalmayacaktır sanırım.
çözüm whatsapp'ı kaldırmak gibi görünse de bazen gerçekten çok işe yarıyor. Ben çözümü sadece whatsapp'ı değil bütün uygulamaları kapsayacak şekilde yaptım. internetimi iptal ettirdim. Yalnızca işte ve evde wifi sayesinde bağlanıyorum. Dışarıya çıktığımda ise cep telefonu adına yakışır bir şekilde cebimde duruyor.
çok sık kullanmadığım için olmasa da olur değişen bir şey olmaz tarafımca.
erkekler için hiçbir şey olmaz.

ama ilgi orospusu kız milletinin hayat damarlardan biri eksilir. hatta bitkisel yaşama bile girenleri olur.
kaybeden kızlar olacaktır.
Aynı işi yapan başka uygulamalara ilgi artardı.Yani birsey değişmez usta.
elektronik ortamda yapılan aptalca sohbetler yarıya inerdi.
Hayat normal devam eder. Martı sesi ve dalga sesi kadar vazgeçilmez bir ikili kadar etkili değil şahsen. Asosyal olmak iyidir bazen.
Üstünde ne var olayını nasıl görselleştirecekti bu halk.
Bir uygulamanın yokluğuna dair varsayımlarda bulunmak.
inatla kullanmadığım için bir şey olacağını zannetmiyorum. facebook içinde böyle düşünülüyordu. ama yavaş yavaş facebook'un da popülerliği azaldı. yine biri gelir biri gider. olan boşa geçen vakitlere olur.
12 tl'ye 1000 sms her yöne 10000 sms vodafonlularla mesajlasma paketi olurdu.
Cok guzel olurdu zaten en cok kullanan kizlar onune gelenle konusuyor begenmedigini engelliyor digeriyle devam ediyor hayatlarinda cok buyuk bir bosluk olur.
Messenger, twitter dm, instagram direct, skype, kik, snapchat veya birinci sırada sms olurdu. WhatsApp olmasa başka bir uygulama kesin olurdu.
benim için bir şey değişmezdi heralde. sonuçta kullanmıyorum.
bir efsane olarak msn geriye dönerse, whatsapp tarihe gömülecektir eminim buna.
Yaşıyor mu ,öldü mü haberim olmazdı.
hiçbir zaman önceliklerimden biri olmadığı için yokluğunu aramazdım.
Arada bir kullanırım. Çok da önemli değil benim için.
Bu sadece whatsapp icin degil tum sosyal paylasim aglari icin gecerli, ne yonde kullanilirsa o kadar iyi veya o kadar kötü olur.
Whatsapp su an is hayatindada cok sık kullanilan ve cokta faydali olan bir araci outlooktan daha iyi en azindan.
Mesela periscope, kacirilirsak canli yayin yapabiliriz bize de guzel aksiyon olur Gerci su yaziyi okuduktan sonra kaciran kisi once bunu dikkate alicak. Neyse twitter dan tum gundemi takip edin, facebooktan dil ogrendim lan ben bir digeri instagram ise baslangicta egoist buldugum bir uygulama idi ancak su an sıkıldigimda acip okudugum dakikalarca kahkahalar attiricak cok komik sayfalar var
Tecavuz kacinilmazsa tadini cikarmaliyiz. Yapicak birsey yok.
facebook twitter bla bla bla hepsi keşke olmasa bir tek gmail olsa. anlık sohbet olmasa ovvvy yeah.
Çok bir şey değişmezdi. Çünkü bir telegram değil.
3 gündür bakmıyorum. benim hayatımda bir şey değişmezdi.